نقد و بررسی کالا
نقد و بررسی کالا

زودپز هاس جوهر مدل Clipso Yaprak - گنجايش 7 ليتر Hascevher

زودپز هاس جوهر مدل Clipso Yaprak - گنجايش 7 ليتر Hascevher

زودپز هاس جوهر مدل Clipso Yaprak - گنجايش 7 ليتر Hascevher Clipso Yaprak Pressure Cooker - 7 Litre

در آشپزخانه‌ی هر کدبانوی ایرانی، ظروف و وسایل زیادی وجود دارد که به خانم خانه در پخت غذا کمک می‌کند. یکی از ظروف ضروری در هر آشپزخانه‌ی ایرانی زودپز است. شاید شما هم از آن دسته آشپز‌هایی باشید که به پخت‌وپز با زودپز علاقه دارند. زودپز یا دیگ تحت فشار با آزادنکردن بخار آب غذا، درون محفظه‌ی خود فشار را بالا می‌برد. این موضوع باعث می‌شود که آب در دمای بالاتری بجوشد و این دمای بالاتر، غذا را زودتر می‌پزد. البته برخی افراد برای زودپز‌ها خواصی هم برمی‌شمرند. به‌عنوان مثال، معتقدند پخت غذا درون زودپز طعم آن را بهتر کرده و به اصطلاح باعث جاافتادن بهتر آن می‌شود. اگر یادتان باشد زودپزهای قدیمی با ظاهر تخم‌مرغی و بسیار سنگینشان برای مادران زحمت فراوان داشتند؛ اما با زودپز اهرمی «هاس جوهر» مدل «Clipso Yaprak» با وزن سبک، ظاهر براق و استفاده‌ی آسان، دیگر آن مشکلات قدیمی را نخواهید داشت. بارزترین ویژگی این محصول استفاده از استیل باکیفیت در ساخت است تا علاوه‌بر کاهش وزن، با ظاهر آینه‌مانندش، زیبایی خاصی به هر آشپزخانه بدهد. از ویژگی‌های دیگر این زودپز داشتن دو دستگیره با قابلیت جداشدن است. کفی این زودپز سه‌جداره بوده و همچنین دارای سوپاپ سه‌حالته برای خروج است که امنیت بیشتری را فراهم می‌کند.
 
 
زودپز هاس جوهر مدل Clipso Yaprak - گنجایش 7 لیتر
دسته‌های این زودپز هرچند بزرگ نیستند اما برای جابجایی ظرف در حالت پر و داغ، بسیار کاربردی خواهند بود. جنس دسته‌ها از ماده‌ای است که در برابر گرما و شعله که ممکن است به دلیل بالا بودن از کناره‌های ظرف تجاوز کند، مقاوم است.
نازل 3 حالته و سوپاپ کنترل این زودپز را به یکی از ایمن‌ترین زودپزها تبدیل کرده است، که با تحت فشار دادن غذا علاوه بر بالا بردن سرعت پخت باعث حفظ مواد مغذی و ویتامین‌های مواد اولیه شده و طعمی دلپذیر و متفاوت را پدید می‌آورد.

مشخصات
برند: هاس جوهر
کشور مبداء برند: ترکيه
گنجايش: 7 ليتر
وزن: 3048 گرم
جنس بدنه: استيل
دسته: دو دستگيره
جنس دسته: پلاستيک
جنس در: استيل
ساير توضيحات: - دارای 2 عدد دکمه روی زودپز برای قفل و بازکردن درب زودپز

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید