هر روز!
هر روز!

زیبایی صورت تان را بهاری کنید ! زیبایی صورت تان

زیبایی صورت تان را بهاری کنید ! زیبایی صورت تان

زیبایی صورت تان را بهاری کنید !
زیبایی صورت تان را بهاری کنید !
زیبایی صورت تان را بهاری کنید ! : زیبایی صورت تان را بهاری کنید !
: زیبایی صورت تان را بهاری کنید !
به گزارش : در فصل بهار این تغییرات آرایشی را بوجود آورید
اختصاصی :
در فصل بهار چقدر با تغییرات طبیعت همراه هستید ؟ اگر به زیبایی پوست و صورت خود اهمیت می دهید باید با شروع بهار تغییراتی را اعمال کنید . در ادامه به شما می گوییم که باید به دنبال چه تغییرات آرایشی باشید ...
عینک آفتابی بهاری !
در این فصل به تناژ رنگی شیشه عینک تان توجه کنید . آفتاب بهار به شدت تابستان نیست و توصیه می کنیم از شیشه های روشن تر و رنگی تر استفاده کنید . حتی عینک تان می تواند یکی از رنگ های مورد علاقه تان باشد تا با این کار خوش تیپ تر دیده شوید .
ویتامین ها را فراموش نکنید
باید بعضی ویتامین ها را به سبد توصیه های آرایشی و زیبایی خود اضافه کنید . برای از بین بردن لک و پیس های قرمز روی پوست تان از ویتامین 3B استفاده کنید . البته ویتامین سی هم به خوبی لکه ها را پاک می کند و ویتامین ای یک رطوبت رسان خوب است . برای رطوبت رسانی به پوست می توانید از امگا3 هم استفاده کنید . در هر صورت برای هر کدام از این موارد با پزشک مشورت کنید .
بهار فصل بارندگی است اما نباید رطوبت رسانی به پوست را از یاد ببرید . می توانید در این فصل کمتر از کرم های مرطوب کننده استفاده کنید اما حداقل روزی دوبار استفاده شود تا پوست تان به خوبی تغذیه کند .

رژگونه زیبای تان می کند
رژگونه از جمله لوازم آرایشی است که به صورت بی رنگ و روی تان جلوه می دهد . با این وجود در فصل بهار به دنبال رژگونه های روشن تر مانند رژگونه هلویی رنگ باشید .
از ضد آفتاب استفاده کنید
ضدآفتاب از جمله لوازم بهداشتی آرایشی است که در هر فصلی باید استفاده شود . در فصل بهار از ضد آفتاب های رنگی استفاده کنید که حداقل 1 تا دو درجه از رنگ پوست خودتان تیره تر باشد .
موهای مرده را قیچی کنید
باید برای اولین تغییر در موها به سراغ قیچی بروید . زمستان فصل خشکی و سرماست و حالا در فصل بهار وقت آن است که با یک نوک گیری تمام موهای مرده را قیچی کنید و فرصتی برای رویش موهای جدید بوجود آورید . می توانید در این حین مدل جدیدی به موهای خود دهید و تغییر بزرگ تری ایجاد کنید.

از رژلب های روشن استفاده کنید
در فصل بهار رژلب های تیره را کنار بگذارید و به سراغ رژلب های روشن مانند رنگ های صورتی ، آجری ، نارنجی و سرخابی بروید . تمام این رنگ ها را در روشن ترین حالت مورد استفاده قرار دهید .
مد روز |آرایش |سرگرمی |اخبازرنگی تر داشته باشید
در مد روز |آرایش |سرگرمی |اخبازفصل بهار از رنگ های روشن تر استفاده کنید و حتی می توانید نمایی از رنگ آمیزی بهار و طبیعت را در مد روز |آرایش |سرگرمی |اخبازخود به کار ببرید . وقتی می خواهید مهمانی روید به سراغ سایه های رنگی ، سبز و آبی و رنگ های ملایم تر بروید .
از کرم های لب استفاده کنید
کرم های لب از جمله وسایل بهداشتی مراقبتی است که در تمام طول سال باید از آنها استفاده کنید . البته فصل بهار فصل آلرژی است و اگر شما فردی آلرژیک هستید ، احتمال خشک شدن لب هایتان زیادتر است . در بازار کرم های زیادی وجود دارد که با پایه کره درست شده اند تا چربی مورد نیاز را به پوست لب تان برسانند .

از برس های پاک کننده استفاده کنید
آلرژی در فصل بهار در شدیدترین حالت بروز می ند . اگر از لوازم آرایشی ضد حساسیت استفاده نمی کنید ، به سراغ برس های پاک کننده صورت بروید . در فصل سرما صورت تان خشک شده و حالا باید در طول روز از این برس ها استفاده کنید تا هم گرده های طبیعی حساسیت زا را از روی صورت پاک کنید و هم پوست لطیف و سبک تری داشته باشید .

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید