هر روز!
هر روز!

ساحل دلوار بزودی ساماندهی می شود : ساحل دلوار بزودی

ساحل دلوار بزودی ساماندهی می شود : ساحل دلوار بزودی

ساحل دلوار بزودی ساماندهی می شود
: ساحل دلوار بزودی ساماندهی می شود
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل ازسپاس حسن جمادی نائب رئیس شورای اسلامی شهر دلوار در دومین جلسه شورای این شهر اظهار داشت: از آنجا که جمعیت قابل توجهی از شهروندان هم استانی و کشوری در ساحل دلپذیر و بکردلوار به عنوان گردشگرحضور می‌یابند و مشکلات عدیده ای مشاهده شده این جلسه به توافق همه اعضای شورای اسلامی شهر دلواررا به همین منظور تشکیل دادهایم.
به گزارش : وی افزود: از آنجا که جمعیت قابل توجهی از شهروندان هم استانی و حتی کشوری در این ساحل دلپذیر و نماد تپه رشادت  به عنوان گردشگر حضور می‌یابند بزودی تمهیدات لازم برای مدیریت این ساحل در نظر گرفته می شود.
حسن جمادی با بیان اینکه در موضوع ساماندهی ساحل، مدیریت پسماند بحث مهمی است و از مشکلات و معضلات قبل این ساحل بوده است، تصریح کرد: در شرایط حاضر از جهت پسماند با اتخاذ تمهیداتی با کمک شهرداری وسایر نهادها، دستگاهها این معضل را حل و فصل کردیم.

وی بیان داشت: همه ساله با حضور جمعیت بیش از یک میلیون نفر در این ساحل باید ساماندهی و مدیریت ویژه و نسبت به پذیرش توریست آمادگی کامل را داشته باشیم.
نائب رئیس شورای اسلامی بندردلوار اظهار کرد: فعال شدن مقوله گردشگری در مناطق مختلف ساحلی علی الخصوص ساحل بکر و زیبای دلوار فرصت اشتغالزایی را نیز ایجاد می‌کند.
وی ادامه داد: در بحث ساماندهی، نیروهای موثری حضور دارند که نقش مهمی ایفا می‌کنند و نیروهای نجات غریق، هلال احمر، اورژانس، بهداشت و درمان، نیروی انتظامی، بسیج و سایر بخشها در ساماندهی سواحل مسئولیتهای پررنگ دارند.

جمادی با بیان اینکه برخی معضلات و مشکلاتی در ساحل دلوار وجود دارد افزود: این معضلات با همکاری مردم و نهادهای مردمی چه در مسائل فرهنگی و بهداشت و چه در امنیت بایدخود مردم آن را سهیم بدانند و همکاری کنند.
وی تصریح کرد: در این جلسه با بررسی معضلات و مشکلات ساحل دلوار در اینده نزدیک با اجرایی مصوبات مشخص شده توسط دیگراعضای شورای شهر دلواربزودی شاهد رفع این مشکلات خواهیم بود.
 
انتهای پیام/
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید