هر روز!
هر روز!

ساخت قدرتمندترین گجت پوشیدنی توسط یک شرکت کانادایی قدرتمندترین گجت

ساخت قدرتمندترین گجت پوشیدنی توسط یک شرکت کانادایی قدرتمندترین گجت

ساخت قدرتمندترین گجت پوشیدنی توسط یک شرکت کانادایی
قدرتمندترین گجت پوشیدنی جهان
به گزارش : یک شرکت کانادایی به نام کیوی (Kiwi) بر این ادعاست که قدرتمندترین گجت پوشیدنی جهان را ارائه داده است.
: ساخت قدرتمندترین گجت پوشیدنی توسط یک شرکت کانادایی
این سیستم به اندازه انگشت شست دست بوده و مجهز به حسگرهای پلاستیکی است.
سامانه جدید شرکت «کیوی» تکامل آشکار رهگیری کننده های پوشیدنی به شمار می آید و دارای حسگرها و قابلیت برنامه ریزی است که به انجام فعالیت های روزانه کمک می کند.
گجت مزبور که Move خوانده می شود، فقط 28 گرم وزن دارد و مجهز به شتاب سنج، ژیروسکوپ، مغناطیس سنج، فشارسنج، دماسنج و میکروفون است.
در درون این ابزار، دو گیگابایت فضای ذخیره سازی و همچنین وای فای و بلوتوث جهت اتصال به اینترنت و خدمات تلفن همراه وجود دارد.
با این حال، قدرت واقعی Move در این نکته نهفته است که تمامی کارکردهای آن از پیش برنامه ریزی نشده اند و این موضوع آن را به یکی از ابزار پوشیدنی با قابلیت برنامه ریزی کامل تبدیل کرده است. بنابراین، کاربر می تواند با اجرای ژست هایی یا برنامه ریزی کردن با عبارت های ساده، آن را تنظیم کند.
سامانه مزبور شرایط خاص را از طریق حسگرهایش شناسایی می کند و عملی را در پاسخ به یک درخواست انجام می دهد.
این گجت همچنین دارای برنامه رهگیری کننده سلامتی است و در مدیریت کردن و به اشتراک گذاشتن رژیم غذایی و داده های تمرینی عمل می کند.
این رهگیری کننده همچنین می تواند ابزار را در دیگر جنبه های زندگی مانند بررسی رسیدهای مشتری و حتی برنامه های مالی شخصی دخیل کند.
تیم کیوی مدعی است سامانه ابداعی هنوز برای تولید انبوه هدفمند نشده و این شرکت در نظر دارد آن را در اختیار توسعه گران با هدف طراحی کاربردهای دیگر برای آن بگذارد.
/ ایسنا

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید