هر روز!
هر روز!

سازه های عظیم نیویورک در دل کویر +عکس : سازه

سازه های عظیم نیویورک در دل کویر +عکس : سازه

سازه های عظیم نیویورک در دل کویر +عکس
: سازه های عظیم نیویورک در دل کویر +عکس
هنرنمایی یک شهروند طراح آمریکایی را با هم ببینیم که سازه ها و آسمان خراش های نیویورک را به دل کویر انتقال داده است. این طراح با استفاده از ابزارهای دیجیتالی ویرایش عکس، عظیم ترین آسمان خراش های نیویورک را از شلوغ ترین خیابان های منهتن به غریب ترین و متروک ترین مکان های دنیا منتقل کرده است.
 
به گزارش : اگر تا به حال این تصاویر شگفت انگیز را که توسط آنتون ریپونن خلق شده اند، ندیده اید، از شما دعوت می کنیم در ادامه با ما همراه باشید.
ساختمان سازمان ملل در نیویورک.ساختمان کرایسلر. این بنای عظیم که از بتن، فولاد و شیشه ساخته شده، در این عکس از میان تپه های شنی و صخره های پوشیده از سنگ سر برافراشته است.هتل استاندارد های لاین نیویورک. این ساختمان در نمایی از حیات وحش قرار داده شده است.
موزه نیو. هر کدام از این تصاویر با داستان هایی کوتاه از جان ارل تلفیق شده که می توانید در وب سایت Misplaced بخوانید. ریپونن هر کدام از این داستان ها را پروازی فانتزی می داند که منطق کلی پوچی، راز و شوخ طبعی را بهبود می بخشد. این تصاویر مانند صحنه هایی از یک فیلم هستند که هرگز ساخته نشده و با تصاویری آمیخته شده اند که هرگز واقعیت نخواهند داشت.

موزه سلیمان آر گوگنهایم نیویورک. جان ارل در مورد این عکس این گونه نوشته است: “موزه گوگنهایم در آن سوی دنیا جوانه زد، از کشور باسک تا دوبی، تا زمانی که جایی برای رشد باقی نماند.
 
هیئت مدیره نماینده هایی برای جستجو در زمین به دنبال زمین هایی باستانی فرستادند که چیزی از هنر معاصر و مدرن نمی دانستند. در نهایت خبر چنین مکانی رسید. یک چک نوشته شد، کارگران مهاجر استخدام شدند و یک موزه از دل ساحل آتشفشانی ایکس بیرون آمد. فروش بلیط موزه زیاد نیست”.
ساختمان آی اِی سی. طبق نوشته های ارل، این ساختمان تنها اثر فرانک گری است که از یکی از آهنگ های مونتی پایتون الهام گرفته است.

موزه هنرهای آمریکایی ویتنی.
اپرای متروپولیتن. ریپونن کسی است که طیف گسترده ای از پروژه های شخصی آژانس طراحی آنتون و ایرنه را اجرا کرده است.
خیابان ۸ صنوبر نیویورک ساخته شده توسط گری. ریپونن چیزهای مختلفی از تخته اسکیت و بطری شیر گرفته تا ایده هایی برای یونیفرم های المپیک استونیا طراحی کرده است.

ساختمان بروئر. ریپونن در پروژه ای دیگر، سیستم عامل آیفون را با واسط کاربری کامپیوترهای اپل در دهه ۱۹۸۰ جا به جا کرد.

اتحادیه کوپر. وی می گوید: “زمانی که در حال طراحی تجربه ها هستم، یک ساختمان فیزیکی را در جایی تصور می کنم که کاملاً منطقی است و برخی افراد در آن جا زندگی خواهند کرد”.
 
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید