مسیر سبز
مسیر سبز

ساعت مچی هوشمند این روزها بستن ساعت مچی برای عده

ساعت مچی هوشمند 
 این روزها بستن ساعت مچی برای عده

ساعت مچی هوشمند
این روزها بستن ساعت مچی برای عده ای بیشتر از روی عادت است تا بر حسب نیاز. اما ایده Metawatch یک ساعت است که در کنار این عادت ها می تواند کاربرد های شخصی زیادی نيز داشته باشد.این ساعت ظاهری زيبا و ظريف دارد و با داشتن صفحه نمايشگری از نوع OLED سبک به نظر می رسد. در کنار امکان دانستن تقویم و زمان می توان از پيامک های ارسالی به گوشی موبایل، ايميل های رسيده به پست الکترونیک و همچنین گزارش آب و هوا و پیغام های توييتر نيز روی آن مطلع شد. حالا برای بسیاری از کارها مجبور نیستید هر بار تلفن را از جیب تان خارج کنید.

نحوه برقرای ارتباط اين ساعت مچی با گوشی موبایل و انواع وسایل الکترونیکی جهت اتصال و تبادل اطلاعات از طريق بلوتوث است و استفاده از آن همانند يک اسمارت فون کارایی دارد.

البته قرار است توسط کمپانی Fossil نیز اپليکيشن هایی برای این ساعت مچی نوشته شود تا کارايی های بيشتری برای کاربران خود داشته باشد. با توجه به باز بودن پلفترم این تلفن و همچنین امکانات اندروید تقریبا هر کاری را می توانید از طریق اش انجام بدهید. این محصول از 30 ژوئن با قیمت 200$ فروش خود را آغاز خواهد کرد.

فکر می کنيد چه اپليکيشنی ممکن است برای یک ساعت مچی نوشته شود؟ شاید در آینده نزدیک این ساعت های مچی به یکی از اجزای جانبی مهم تلفن های هوشمند مان تبدیل بشوند.

منبع : Narenji.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید