هر روز!
هر روز!

ساعت های مدرن برای دکوراسیون مدرن : ساعت های مدرن

ساعت های مدرن برای دکوراسیون مدرن 
 : ساعت های مدرن

ساعت های مدرن برای دکوراسیون مدرن
: ساعت های مدرن برایآشپزخانه | دکوراسیون مدرن , می توان حدس زد که ساعت از لوازمی است که آن را در انتهای چیدمان منزل به یاد می آورید.
به گزارش : ساعت های مدرن برای دکوراسیون مدرن , زمان با زیبایی متفاوتی برای انسان نقش بازی می کند؛ گاهی دلنشین و خاطره انگیز و گاهی هم اندوهگین از گذر آن! بله، ساعت و زمان در بهبود زندگی انسان ها موثر است، پس باید ضرورت ها را درآشپزخانه | دکوراسیون جای دهیم تا با یک تیر دو نشان بزنیم!
اما چه ساعتی و برای چه سبکی؟! بی ‎درنگ می توان گفت سبک مدرن در اولویت است؛ زیرا این سبک در میانه قرن بیستم با تاکید بر سادگی رواج یافت کرد و با استفاده از رنگ های روشن، تجلی حجم به جای جرم و تعادل به جای تعصب بر تقارن، جایگاه ویژه ای در معماری به خود اختصاص داده است؛ از طرفی هم در حال حاضر استقبال بی نظیری از این سبک شده است، پس با ما همراه باشید تا خرید ساعتی مدرن را تجربه کنید.
: ساعت های مدرن برایآشپزخانه | دکوراسیون مدرن
به عنصر چوب که عنصری مدرن به حساب می آید، توجه کنید؛ زیرا ویژگی غالب سبک مدرن؛ یعنی همان سادگی و عدم استفاده از پیرایش و زیور را همراه خود دارد. سادگی توام با زیبایی ایجادشده از تلفیق خطوطی صیقل یافته و اشکال هندسی در سبک مدرن می تواند در این نوع از ساعت ها جذابیت خیره کننده ای باقی بگذارد.
پس اگر به دنبال ساعتی مدرن از جنس چوب هستید به خطوط تراشیده شده و یا اشکال هندسی آن نیز توجه کنید؛ زیرا که چوب در سبک کلاسیک هم جای خود را حفظ کرده است. مبادا اشتباه بگیرید!
ویژگی بعدی سبک مدرن را می توان انتخاب صحیح رنگ دانست، اما می دانیم در سبک مدرن از رنگ های روشن مثل زرد، نارنجی و… به صورت اندک استفاده می شود؛ برای مثال به ترکیب یک رنگ خنثی مانند طوسی با رنگ گرم و روشن مثل زرد توجه کنید که به وضوح سبک مدرن خود را نشان می دهند؛ بنابراین با دانستن نکته ای کوچک انتخابی صحیح را تجربه کنید.
اگر پیرو سبک مدرن هستید و به فرم گرایی اهمیت می دهید، پس باید برای ساعت مدرن منزلتان از فرم و اشکالی استفاده کنید که سادگی مدرن را زیر پا نگذارد، اما چه فرم و اشکالی این سادگی را به همراه دارد؟ بیشتر افراد، خطوط صاف در حجم را معیار اصلی اشکال مدرن می دانند! ولی استفاده از خطوط در حجم های توخالی و فاقد تکرار از ویژگی های نادری است که کمتر کسی به آن توجه می کند؛ نمونه زیر بیانگر این ویژگی مدرن و کمیاب است.
می توان حدس زد که ساعت از لوازمی است که آن را در انتهای چیدمان منزل به یاد می آورید. اگر این اتفاق رخ دهد نا خود آگاه مجبور می شوید متناسب با رنگ غالبآشپزخانه | دکوراسیون برای خرید ساعت اقدام کنید، اما کجا و چطور همان رنگی را که می خواهید پیدا کنید؟ اینجاست که باید خلاقیت به خرج داده و یا سفارشی خرید کنید. یادتان باشد بیشتر ایده های خلاقانه مناسب سبک مدرن و یا معاصر است.منزل

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید