مسیر سبز
مسیر سبز

سامانه 124 مختل شد خبرگزاری تسنیم: سامانه اطلاع رسانی

سامانه 124 مختل شد
خبرگزاری تسنیم:  سامانه اطلاع رسانی قیمت کالا و خدمات در کشور موسوم به ۱۲۴ این روزها و در تعطیلات نوروزی با اختلال روبه رو شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، همزمان با آغاز تعطیلات نوروزی و افزایش تقاضای مردم به خرید اقلام اساسی انتشار و اطلاع رسانی قیمت‌های مصوب انواع گروه های کالایی مورد نیاز خانوار ها از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. اما گویا این روزها سامانه اطلاع رسانی قیمت کالاها (124) که نرخ‌ رسمی انواع کالاها در آن درج می شود با اختلال همراه است و این امر برای خریداران مشکلاتی را جهت مطابقت قیمت کالاها در فروشگاه ها با قیمت های مصوب به وجود آورده است.

در سامانه اطلاع رسانی قیمت‌ها امکان دسترسی به نرخ مصوب تمامی گروههای کالایی از جمله گوشت قرمز،مرغ و تخم مرغ،قندو شکر و چای، روغن نباتی ، میوه و صیفی جات و حبوبات به  تعرفه های خدمات دولتی و نرخ‌نامه خدمات صنفی امکان پذیر است؛ اما مسؤلان مربوطه از جمله سازمان حمایت در پی تماس‌های خبرگزاری تسنیم  پاسخ مناسبی در رابطه با علل اختلال سامانه اطلاع رسانی قیمت کالاها اعلام نکرده اند که به نظر می رسد باید برای رفع این  مشکل تدبیر جدی صورت گیرد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید