بررسی خودرو
بررسی خودرو

سانگ یانگ تیوولی XLV قیمت گذاری شد کراس اوور سانگ

سانگ یانگ تیوولی XLV قیمت گذاری شد 
 کراس اوور سانگ

سانگ یانگ تیوولی XLV قیمت گذاری شد
کراس اوور سانگ یانگ تیوولی XLV، خودرویی اقتباس شده از مدل استاندارد تیوولی که در ابعاد و حجم بدن بزرگ‌تر از سانگ یانگ تیوولی اصلی طراحی و تولید شده است، به تازگی از سوی سانگ یانگ قیمت گذاری شد.
بر این اساس و طبق اطلاعاتی که از سوی سانگ یانگ ارائه شده است، این خودرو با احتساب مالیات بر ارزش افزوده، به قیمتی 18 هزار و 250 پوندی در بازار انگلستان و همچنین با قیمتی 16 هزار و 900 یورویی در بازار آلمان عرضه خواهد شد و این در حالیست که رقیب اصلی سانگ یانگ تیوولی در سیاست گذاری‌ها، رنو کجار تعریف شده که به قیمتی 18 هزار و 495 پوندی در بازار انگلستان و با قیمتی حدودا 19 هزار و 900 یورویی در بازار آلمان قابل خرید است.
یکی از بزرگ‌ترین نقاط قوت سانگ یانگ تیوولی XLV نسبت به مدل استاندارد، ظرفیت بار 720 لیتری آن است، در صورتی که با جمع کردن صندلی‌های عقب این مقدار حجم بار به 1440 لیتر هم افزایش می‌یابد. از لحاظ امکاناتی هم سانگ یانگ تیوولی XLV نه تنها کم و کسری در مقایسه با تیوولی استاندارد ندارد، بلکه به برخی سیستم‌های جدید مجهز شده که سانگ یانگ تیوولی استاندارد از آن بی‌بهره است. فارغ از امکانات جدید، برخی از سیستم‌های مهم این خودرو شامل صندلی‌های چرم FAUX، گرمکن‌های صندلی جلو، کیسه‌های هوای متعدد، سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک دو منطقه‌ای، یک سیستم سرگرمی با صفحه نمایشگری 7 اینچی و مجهز به بلوتوث، دوربین دید عقب، سیستم ناوبری Tom-Tom و... می‌شود.
در انتها گفتنی است که این خودرو در بازار انگلستان فعلا با موتوری دیزلی 1.6 لیتری به دو صورت محور جلو محرک و چهارچرخ محرک با قدرتی 113 اسب بخاری و گشتاوری 300 نیوتن متری عرضه خواهد شد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید