مسیر سبز
مسیر سبز

سخنان محمود احمدی نژاد در جمع هوادارانش ایسنا: محمود

سخنان محمود احمدی نژاد در جمع هوادارانش
ایسنا: محمود احمدی‌نژاد عصر امروز در مراسم بزرگداشت سوم تیر در جمع هواداران خود ، با تبریک روز تولد حضرت مهدی (عج) گفت: امروز روز میلاد امام زمان(عج) است و بهترین سخن، سخن از امام است.

وی افزود:دوستان در این جلسه عباراتی را در مورد بنده به کار بردند، البته بعدا عرض می‌کنم که چقدر از این حرف‌ها در مورد من مصداق دارد یا نه؛ ولی می‌خواهم چیزی بگویم نه این‌که معرفت عمیقی داشته باشم و یا به چیزی پی برده‌ام، ولی حداقل این را می‌دانم که نه تنها در روز ولادت امام، بلکه هر روز باید روز ذکر امام و توجه به امام باشد.

وی در ادامه با بیان این‌که انسان مهم‌ترین موضوع هستی است، به ماموریت انسان در این دنیا اشاره کرد و گفت: یکی از ماموریت‌های مهم انسان این است که خودش را از خاک تا خود خدا بالا بکشد. خداوند به انسان اجازه انتخاب داد تا مسیر را انتخاب کند.

احمدی‌نژاد با بیان این‌که انسان برای تحقق ماموریت‌های خود نیازمند الگویی است که باید در قله باشد، گفت: انسان برای تحقق ماموریت‌هایش نیازمند راه است. نیازمند راهنماست. نیازمند انسانی است که در قله باشد و مخزن اسرار الهی و علم باشد.

رییس جمهور در ادامه تصریح کرد: انسان برای تحقق ماموریت‌های خود نیازمند امام است. امام بالاترین هدیه خداوند به عالم هستی است و واسطه خلق و فیض است.

احمدی‌نژاد گفت: آمدن ما انسان‌ها به این جهان به عشق دیدن روی انسان کامل، امام عصر (عج) بوده است و ماموریت تمام پیامبران این بوده که انسان‌ها را با مفهوم امام آشنا کنند.

وی افزود: بزرگترین خیانت شیطان به انسان این بوده که ذهن و دل انسان‌ها را از همان ابتدا از مفهوم امام منحرف کنند.

احمدی‌نژاد با بیان این‌که هرکس هرچه دارد، از وجود امام است، گفت: همه به دنبال سعادت هستیم و تنها راه سعادت رسیدن به امام و استقرار حاکمیت امام در جهان است و راه دیگری وجود ندارد.

رییس جمهور با تاکید بر این‌که امام محور وحدت تمام هستی است و بدون امام محال است که در جامعه بشری وحدت رخ دهد، گفت: بدون امام وحدت و تحقق آرمان‌ها بی‌معناست. در واقع انسانیت بی‌معناست و بزرگترین دشمنی دشمنان بشریت با امام است.

احمدی‌نژاد گفت: کسی که در درونش عشق به امام نباشد، زندگی‌اش بر مدار امام نباشد برای رسیدن به امام نباشد، فرق نمی‌کند که کجا باشد. به خدا اگر دور کعبه بگردد و یا در میکده باشد، فرقی نمی‌کند.

احمدی‌نژاد افزود: امام است که به امامت معنا می‌دهد. امام است که به مجاهدت و تلاش اجتماعی معنا می‌دهد، به انسان معنا می‌دهد و این بزرگترین هدیه و نعمت خداوند برای بشریت است.

وی افزود: به خدا اگر یک گل می‌شکفد این به واسطه وجود امام است. اگر یک مادری به فرزند خود مهر می‌ورزد، ناشی از امام است. تمام خوبی‌ها ناشی از امام است.

وی در ادامه به سخنان مجری این برنامه و همچنین الهام سخنگوی دولت و تعدادی دیگر از کسانی که در این مراسم صحبت کردند، اشاره کرد و گفت: احمدی‌نژاد عددی نیست. به خدا اگر من خاک پای نوکر رده نهم امام زمان باشم این بالاترین و ابدی‌ترین افتخار است. ما بالاترین افتخارمان است که نوکر نوکران امام زمان هستیم و شما جزو نوکران امام زمان هستید.

احمدی‌نژاد در بخش دیگری از سخنان خود گفت: می‌بینیم که برخی از دوستان از تحولات اجتماعی و سیاسی بعضا دچار نگرانی و دلخوری می‌شوند، و یا خدایی نکرده رگه‌هایی از یاس و اینگونه از مسائل در آنها دیده می‌شود. در اندیشه مهدوی دلخوری، ناراحتی و یاس و از این حرف‌ها مطلقا راهی ندارد (تکبیر جمعیت).

احمدی‌نژاد در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد: ما برای رسیدن به قله تازه در ابتدای راه هستیم. البته این به معنا نیست که یک فاصله زمانی طولانی در برابرمان است.

وی با بیان این‌که امام هست، حاضر است و در بین مردم زندگی می‌کند، گفت: فاصله خیلی کم است، اما برای رسیدن به حکومت جهانی ما ابتدای راه هستیم و باور داریم که این روز محقق می‌شود.

وی با بیان این‌که برای تحقق این موضوع باید به نقطه موعود و میعادگاه برسیم افزود: هنوز جامعه بشری آنچه که باید باشد نیست و به محض اینکه این اتفاق بیفتد، این موضوع نیز محقق می‌شود.

احمدی‌نژاد با اشاره به برخی از سخنان در مورد نحوه ظهور امام زمان(عج) و حوادث ظهور گفت: شما نیز شنیده‌اید که برخی در این زمینه می‌گویند که آنقدر درگیری رخ می‌دهد، دوسوم بشریت از بین می‌رود و امام با شمشیر می‌آید، می‌کشد تا آنقدر که خون به رکاب اسب‌شان می‌رسد. من فکر می‌کنم این حرف‌ها، ساخته پدرجد همین رژیم صهیونیستی است.

رییس جمهور ادامه داد: امام مظهر لطف خداست و عشق خدا به مخلوقات و به انسان‌هاست و اگر بنا بود با شمشیر و زور حاکم شود، حضرت علی (ع) و پیامبر(ص) نیز این کار را می‌کردند. آیا برای امیرالمومنین(ع) سخت بود که با شمشیر تمام دنیا را مطیع خود کند. اینها درست نیست.

احمدی‌نژاد گفت: جامعه بشری باید رشد کند و به جایی برسد که ضرورت حاکمیت امام را بفهمد. امام جامعه کمال یافته و هوشمند می‌خواهد. جامعه‌ای فهیم و عاشق ارزش‌های الهی. هدف امام این نیست که به هر قیمتی بر دنیا سیطره پیدا کند.

رییس جمهور با بیان این‌که انسان‌ها باید از اسارت آزاد شوند، باید از تعصبات و مسائل اینچنینی آزاد شوند و نگاه‌ها باید جهانی شود، گفت: همه ارزش‌های متعالی، جهانی هستند. عدالت و توحید جهانی هستند.

وی افزود: به لطف خداوند و امام زمان(عج) جامعه بشری به سرعت روزافزون و با شتاب بسیار بالا در حال حرکت به سمت نقطه موعود و میعاد است.

رییس جمهور با بیان این‌که عشق به امام و میل رسیدن به امام در فطرت ماست، در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: تحولات سیاسی رخ می‌دهد، شیطان می‌آید، نوکرش هم

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید