هر روز!
هر روز!

سرنوشت متفاوت دو برادر که جوانی را کشتند جامعه >

سرنوشت متفاوت دو برادر که جوانی را کشتند
جامعه > حوادث - ایران نوشت:دو برادر که در جریان درگیری بــر سر موتورسیکلت، دوست شان را به قتل رسانده بودند با سرنوشت های عجیبی روبه روشدند.
به گزارش : یکی از آنها قبل از محاکمه، هنگامی که در زندان رجایی شهربسر می برد بر اثر بیماری درگذشت و دیگری که به مرگ محکوم شده بود در حالی که یک قدم با چوبه دار فاصله داشت با جلب رضایت اولیای دم و پرداخت 300 میلیون تومان از قصاص نجات یافت. وی سرانجام صبح دیروز از زندان به شعبه یازدهم دادگاه کیفری استان تهران انتقال یافت و در دادگاهی به ریاست قاضی متین راسخ و با حضور قاضی رحمانی-مستشار- از جنبه عمومی جرم محاکمه شد. در آغاز جلسه نماینده دادستان متن کیفرخواست را خواند و فریبرز 28 ساله را به اتهام مشارکت در قتل جوانی به نام اصغر مجرم دانست و خواستار مجازات قانونی‌اش با توجه به بخشش اولیای دم شد.
سپس مادر جوان مقتول در جایگاه قرار گرفت و گفت: «با اینکه داغ مرگ پسرم فراموش شدنی نیست و هرگز نمی‌توانم آن را از یاد ببرم اما به خاطر جوانی متهم و به خاطر آرامش روح پسرم او را می‌بخشم.آنگاه متهم در جایگاه قرار گرفت و در حالی که اشک از چشمانش جاری بود ضمن طلب عفو و بخشش گفت: من ناخواسته مرتکب قتل شده‌ام و هرگز قصد کشتن اصغر را که از دوستان خوبم بود نداشتم. اگر آن روزیک لحظه عصبانی نمی‌شدم و از شدت خشم تصمیم نمی‌گرفتم بی‌شک این اتفاق نمی‌افتاد. من قربانی خشونتی شدم که بلای جانم شد. وی درباره شرح واقعه‌ای که دوسال قبل اتفاق افتاده بود به قضات دادگاه گفت: چند روزی بود که من موتورسیکلت اصغر را قرض گرفته بودم اما روز حادثه برسر پس دادن موتور دعوایمان شد. برادرم که در کنارم بود در این درگیری شرکت کرد و ناخواسته باعث مرگ اصغر شدیم. برادرم تاوان این قتل را داد چراکه قبل از محاکمه در اثر بیماری عفونی شدید فوت کرد. من هم طی 2 سالی که در زندان بوده‌ام تمام روزها و شب‌هایم با کابوس همراه بوده است. من اشتباه بزرگی مرتکب شدم و اینکه اولیای دم مرا بخشیده‌اند بسیار سپاسگزارم و قول شرف می‌دهم تا پایان عمر سالم زندگی کنم.» پس از اظهارات متهم، قضات وارد شور شدند و بزودی حکمشان را صادر خواهند کرد.
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید