هر روز!
هر روز!

سریال نوار زرد + عکس و بازیگران سریال پلیسی نوار زرد

سریال نوار زرد + عکس و بازیگران سریال پلیسی نوار زرد

سریال نوار زرد + عکس و بازیگران سریال پلیسی نوار زرد + داستان سریال
سریال نوار زرد : سریال «نوار زرد» به کارگردانی پوریا آذربایجانی چند روزی است در محله دیباجی تهران کلید خورده است.چند روزی است سریال «نوار زرد» به کارگردانی پوریا آذربایجانی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی وارد فاز تولید شده و در تهران مقابل دوربین رفته است.
: سریال نوار زرد + عکس و بازیگران سریال پلیسی نوار زرد + داستان سریال
به گزارش : ژانر سریال «نوار زرد» جنایی – پلیسی و کریم لک زاده آن را در ۲۰ قسمت نگارش کرده است.
در خلاصه داستان «نوار زرد» آمده است: سرگرد گره پرونده های جنایی را باز می کند؛ در این میان به پرونده ای برمی خورد که کشف واقعیت پای زندگی شخصی اش را به میان می کشد…

امیر آقایی در این مجموعه تلویزیونی ایفای نقش یک سرگرد پلیس را بر عهده دارد. همچنین بهاره کیان افشار، سیروس گرجستانی، قاسم زارع، کمند امیر سلیمانی، محسن بهرامی و … از دیگر بازیگران اصلی سریال «نوار زرد» هستند.
این مجموعه تلویزیونی محصول گروه فیلم سریال شبکه دو و موسسه ناجی هنر است و برای پخش در مهر ماه مصادف با هفته ناجا تهیه و تولید می شود.
نویسنده (کریم لک زاده)، دستیار کارگردان و برنامه ریز (امیر سلیمانی)، مدیر تولید (فرشید رئوفی)، مدیر تصویربرداری (هادی شلالوند)، صدابردار (علی عدالت دوست)، طراح صحنه و لباس (بهزاد جعفری)، طراح گریم (کامران خلج)، مدیر تدارکات (افشین رئوفی)، منشی صحنه (هدیه نصیری)، عکاس (حسن هندی)، روابط عمومی (ملیکا راد) و مجری طرح (موسسه فرهنگی هنری وصف صبا).

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید