هر روز!
هر روز!

سری جدید خندوانه و زمان پخش برنامه جدید خندوانه اعلام شد

سری جدید خندوانه و زمان پخش برنامه جدید خندوانه اعلام شد

سری جدید خندوانه و زمان پخش برنامه جدید خندوانه اعلام شد
سری نوین خندوانه : تهیه کننده برنامه خندوانه خبرهای جدیدی از فصل نوین این برنامه اعلام کرد, پخش سری چهارم خندوانه از شب یلدا شروع میشود.
به گزارش : رامبد جوان به همراه دیگر اعضای سازنده برنامه خندوانه تیزرهای نوین فصل چهارم این برنامه را ساخته اند که نیما شعبان نژاد ، شخصیت محبوب این برنامه نیز، در آن حضور دارد.
سید علی احمدی تهیه کننده برنامه تلویزیونی «خندوانه» پیرامون پخش سری چهارم خندوانه گفت:رامبد جوان از شب یلدا با برنامه «خندوانه» مهمان خانه ها می شود.
سری جدید خندوانه و زمان پخش برنامه جدید خندوانه اعلام شد : سری نوین خندوانه و زمان پخش برنامه نوین خندوانه اعلام شد
: سری نوین خندوانه و زمان پخش برنامه نوین خندوانه اعلام شد
وی در ادامه در خصوص تغییرات و اضافه شدن بخش های مختلف به این برنامه بیان کرد:در فصل نوین خندوانه تغییرات چندانی ایجاد نکرده ایم و مخاطبان از اول دی ماه با همان شکل و شمایل همیشگی این برنامه را خواهند دید.
احمدی با بیان اینکه همچنان حضور « جناب خان » در سری چهارم «خندوانه» مشخص نشده است، درباره نقل مکان استودیوی ضبط برنامه اظهار داشت:سری چهارم «خندوانه» به شمال غرب کشور و محله ای در فرحزاد منتقل شده است و مخاطبان تغییرات «خندوانه» را در طراحی دکور و فضای اجرا می بینند.

تهیه کننده برنامه تلویزیونی «آیینه خانه» در خصوص شروع ضبط قسمت های نوین عنوان کرد:با توجه به برنامه ریزی های انجام شده، ضبط سری نوین «خندوانه» از شنبه با همان فضا و بخش های گذشته آغاز می شود.
احمدی در پایان با اشاره به ساعت پخش و حضور مهمانان در شب یلدا خاطر نشان کرد:با توجه به اینکه ضبط برنامه کلید نخورده است، مهمانان شب یلدا مشخص نشده و طبق برنامه های گذشته و تصمیم مدیران شبکه نسیم، برنامه باید از ساعت ۲۲ به روی آنتن برود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید