هر روز!
هر روز!

سری جدید یخچال های سامسونگ : سری نوین یخچال های

سری جدید یخچال های سامسونگ : سری نوین یخچال های

سری جدید یخچال های سامسونگ
: سری نوین یخچال های سامسونگ
: سرآشپز «رومانو» به تهران آمد
به گزارش :  هر سرآشپز حرفه ای علاقه دارد یک دستیار خوب کنار خود داشته باشد. دستیاری که بتوان بخشی از کارها را به او سپرد. در دنیای نوین خانه داری مدرن این دستیار می تواند نه لزوما یک اجاق گاز که حتی یک یخچال کارآمد باشد. یخچالی هوشمند که چند کار را با هم انجام بدهد و در همان حال، جای کافی برای مواد غذایی داشته باشد. برای یک آشپزی خوب، پیش از چگونه پختن غذاها، نگهداری از آنها مهم است. اینکه چگونه می توان مواد خام را در دمایی مناسب، فاقد تداخل بوها و له شدن آنها نگهداری کرد، مسئله ای است که می تواند کل کار را تحت تاثیر قرار دهد. بر اساس نظر سرآشپزها، اولین قدم برای تهیه یک غذای سالم و مطلوب، مواد غذایی تازه است.
یخچال فوق پیشرفته فریزرهای رومانو (Romano) سامسونگ با چهار در مجزا همان دستیاری است که هر سرآشپزی نیاز دارد.

یخچال مدل رومانو از سری یخچال های سامسونگ با در شوکیس (Showcase) است . در قسمت دسترسی به یخچال مدل رومانو علاوه بر دو در اصلی یک در قفسه بندی نیز طراحی شده است که به طرز هوشمندانه ای دسترسی به مواد غذایی را براساس پرمصرف یا کم مصرف بودن آنها آسان می کند. Showcase  (فضای قفسه بندی بیرونی) برای دسترسی به اقلام پرمصرف و inner case  (فضای داخلی) برای اقلامی که به محافظت و ذخیره سازی طولانی تری نیازمندند و معمولا حجیم تر هستند، مناسب است.

نگهداری مواد زیاد و متنوع دردرسرهای دیگری هم دارد، به عنوان مثال ممکن است مواد غذایی بوی یکدیگر را به خود بگیرند. نگه داشتن پیازداغ یا ماهی در فریزر باعث می شود در یخچال هم بوی این مواد غذایی احساس شود. برای مقابله با این مشکل، رومانو از فناوری خنک کننده سه گانه بهره می گیرد که با حفظ رطوبت باعث می شود ضمن حفظ طولانی مدت تازگی مواد غذایی بوی آن ها نیز با هم تداخل نداشته باشند. در این مدل هریک از محفظه ها گردش هوای جداگانه دارد و بدین ترتیب می توانید تداخل بوها را برای همیشه فراموش کنید.
حتما دیده اید که بیشتر مواقع مواد غذایی مانند مواد پروتئینی به خصوص گوشت قرمز پس از انجماد در فریزر، تغییر رنگ می دهند و بافت و طعم اصلی آن ها آسیب می بیند. این مشکل به دلیل تغییرات دمای انجماد رخ می دهد. اما رومانو، قابلیتی با نام PRECISE COOLING دارد که با استفاده از آن، تغییرات دما را به نیم درجه محدود می کند که آسیبی به بافت و رنگ مواد غذایی وارد نشود و طعم اولیه آن ها به بهترین نحو حفظ شود.

در قسمت پایین سمت راست مدل رومانو فضایی طراحی شده که دمای آن در چهار حالت مختلف قابل تنظیم است. از این قسمت که Flexzone  نام دارد، تنها با لمس یک دکمه می توان به عنوان یخچال یا فریزر با توجه به نیازهای روزمره  استفاده کرد.

مدل رومانو با در اختیار گذاشتن فضایی بالغ بر ۶۸۰ لیتر به راحتی امکان نگهداری مواد غذایی مورد نیاز را فاقد نگرانی در خصوص کمبود جا در اختیارتان قرار می دهد. وجود چهار در مجزا  و قفسه بندی مناسب در تمام فضاهای یخچال امکان یافتن راحت مواد غذایی مورد نیاز را فراهم می کند. با وجود چنین فضایی در داخل یخچال دیگر دلیلی برای نگرانی از به هم ریختگی داخلش موجود نیست.

رومانو یک یخچال لوکس و مدرن، مخصوص کسانی است که نیاز به یک یخچال جادار در آشپزخانه | دکوراسیونخود دارند. طراحی، جنس بدنه و رنگ آن می تواند به شما در زیبایی خانه و آشپزخانه | دکوراسیونکمک کند و از همه مهم تر، دستیار خوبی برای آشپزی به سبک یک سرآشپز حرفه ای باشد.
 
فوت و فن

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید