بررسی خودرو
بررسی خودرو

سقف کروک برای جان کوپر مینی مینی جان کوپر

سقف کروک برای جان کوپر مینی 
 مینی جان کوپر

سقف کروک برای جان کوپر مینی
مینی جان کوپر وورک (John Cooper Works) که چندی پیش توسط مینی به صورت آنلاین معرفی شد، حالا نسخه کانورتیبل یا کروکی آن در نمایشگاه بین المللی دیترویت 2016 آمریکای شمالی بر روی غرفه اختصاصی شرکت خودروسازی مینی به نمایش درآمد.
به دنبال سیاست‌های شرکت خودروسازی مینی، نسخه کانورتیبل مینی جان کوپر وورک به یک سپر جلو جدید با ورودی‌های بزرگ‌تر هوا و زنبوری‌های جدید در میان جلوپنجره بعلاوه چراغ‌های تمام LED مجهز شده و در عقب آن هم از سیستم اگزوزی اسپرت استفاده شده که پیش از این بر روی نسخه استاندارد خبری از آن‌ها نبود. در زیر شاسی هم جدیدا رینگ‌هایی 17 اینچی آلیاژی نصب شده که در 5 پره اصلی دوبل ساخته شده و از پشت آن‌ها می‌توان کالیبراسیون قرمز رنگ ترمزها را مشاهده کرد و مهم‌تر از هرچیز دیگر که این خودرو صرفا به خاطر آن تولید شده است، سقف متحرک پارچه‌ای آن خواهد بود که در عرض تنها 18 ثانیه و در حداکثر سرعت 30 کیلومتر بر ساعتی کاملا باز یا بسته می‌شود.
در زیر کاپوت هم شرکت سازنده از یک موتور 2 لیتری چهار سیلندر توربوشارژر 231 اسب بخاری با گشتاور 320 نیوتن متری استفاده کرده که در عمل با کمک گرفتن از جعبه دنده‌ای شش سرعته دستی، می‌تواند شتابی صفر تا صد 6.6 ثانیه‌ای و حداکثر سرعتی بیش از 242 کیلومتر بر ساعت به ثبت برساند. در صورت سفارش جعبه دنده‌ای شش سرعته اتوماتیک استپ ترونیک اختیاری هم این شتاب به 6.5 ثانیه تقلیل یافته و حداکثر سرعت آن هم به مرز 240 کیلومتر بر ساعت می‌رسد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید