مسیر سبز
مسیر سبز

سلاطین پاپ ایران در جشنواره فجر خبرگزاری مهر: دبیر جشنواره

سلاطین پاپ ایران در جشنواره فجر 
 خبرگزاری مهر: دبیر جشنواره

سلاطین پاپ ایران در جشنواره فجر
خبرگزاری مهر: دبیر جشنواره موسیقی فجر: هیچ یک از پیشکسوتان روی فرم نیستند ؛به این معنا که اغلب یا عمل جراحی کرده‌اند یا دچار کهولت سن شده‌اند

دبیر اجرایی بیست و هشتمین جشنواره موسیقی فجر دیروز در نشست خبری این جشنواره گفت: جشنواره بیست و هشتم موسیقی فجر در طول شش روز متوالی در بخش‌های رقابتی، پاپ، بین‌الملل و جنبی برگزار می‌شود. یکی از ویژگی‌های اصلی این رویداد فرهنگی و هنری بالا بردن سطح کیفی جشنواره است. علی ترابی دبیر اجرایی بیست و هشتمین جشنواره موسیقی فجر در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به گروه‌های شرکت‌کننده موسیقی پاپ گفت: در چند روز اخیر درباره حضور خواننده‌های موسیقی پاپ به جمع‌بندی رسیده‌ایم و به دلیل محدودیت‌هایی که داشتیم خیلی از چهره‌های موسیقی نتوانستند در این رویداد فرهنگی حضور پیدا کنند.

بر اساس این گزارش احسان خواجه امیری، بابک جهانبخش، سیروان خسروی، فرزاد فرزین، محسن یگانه، محمد علیزاده و مازیار فلاحی در بخش جنبی جشنواره موسیقی فجر امسال به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

این در حالی است که پیش‌بینی می‌شد با توجه به برخی اتفاقات که در زمینه موسیقی پاپ در ماه‌های اخیر رخ داده، چهره‌های پاپ کمتری در این دوره از جشنواره موسیقی حاضر باشند، حضور ستاره‌های موسیقی در این فستیوال می‌تواند جالب توجه باشد.

غیبت رضا صادقی و گروه آریان و بنیامین بهادری از نکات عجیب این لیست است. حسن ریاحی، دبیر این دوره از جشنواره موسیقی فجر هم در پاسخ به سوالی مبنی بر کم رمق بودن حضور پیشکسوتان در این جشنواره گفت: پیشکسوتان موسیقی ایران روی چشم ما جا دارند، اما من شخصا با هریک از آنها که تماس گرفتم، مطلع شدم که هیچ یک از آنها روی فرم نیستند به این معنا که اغلب یا عمل جراحی کرده‌اند یا دچار کهولت سن شده‌اند و نمی‌توانند اجرای صحنه‌ای داشته باشند، اما با این اوصاف مسعودشعاری و برخی دیگر از اساتید موسیقی ایران در این جشنواره تکنوازی اجرا خواهند کرد.

علی ترابی، دبیر اجرایی بیست و هشتمین جشنواره موسیقی فجر در پایان این نشست با اشاره به بودجه برگزاری این جشنواره گفت: بودجه یک میلیارد و چهارصد هزار تومانی برای برگزاری این جشنواره پیش‌بینی شده است و وعده و وعیدهایی در این خصوص داده اند و قرار است براساس ارزیابی جشنواره این بودجه اختصاص داده شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید