هر روز!
هر روز!

سوالات مالی قبل از ازدواج سوالات مالی قبل از ازدواج

سوالات مالی قبل از ازدواج سوالات مالی قبل از ازدواج

سوالات مالی قبل از ازدواج
سوالات مالی قبل از ازدواج
 
 
پول موضوع مهمی است و بسیار از طلاق ها بدلیل مشکل مالی بوده است از این رو اگر قصد ازدواج دارید این سوالات را از شخص مقابل بپرسید .
چقدر بدهی دارید ؟جگونه پرداختش خواهی کرد ؟  چه کسی مسئول پرداخت صورتحساب خواهد بود؟
چه کسی مسئول سرمایه گذاری در آینده ما خواهد بود؟ در واقع، هر دوی شما باید در سرمایه گذاری در آینده خود را ، اما باید یک فرد مسئول برنامه ریزی جلسات خانواده در مورد آن صحبت کنید .
برای تعطیلات چقدر هزینه خواهید نمود و چقدر پول صرف سفر خواهید کرد ؟ تا به حال ورشکست شده اید ؟
 

ایا خانواده شما در زندگی اینده به ما کمک خواهد کرد ؟ ایا برای تحصیل هزینه ای قرار می دهید و یا برای کلاس های نتفرقه ایا به دوستان خود بدکار هستید .؟ ایا اهل پس انداز هستید و هر ماه چقدر پس انداز می کنید ؟ فرزندان را به مدرسه دولتی و یا خصوصی می فرستید ؟ ایا حاضر هستید برای مشاوره گرفتن هزینه کیند وی ا خیر ؟ در حال حاضر چقدر پول دارید ؟
 

برخی از سوالات بسیار منطقی است مانند :
اگر کارمان را از دست بدهیم، چه می شود؟ ایا دوست دارد در کار خیر نیز شرکت کند و یا خیر ؟ ایا شما دوست دارید کار دولتی داشته باشید و یا علاقه مند به کار ازاد هستید ؟ ایا حاضر هستید برای والدین خود و همسرتان هم هزینه کنید ؟
 

نظر او را نسبت به بیمه درمانی، بیمه عمر، صرفه جویی در محدودیت های مالی موجود، محل اقامت، هزینه رهن، اجاره و وام، و هزینه ادامه تحصیل بپرسید. در صورتی که چیزی خریداری نمودید به نام چه کسی ثبت خواهد شد ؟ حساب پس اندازتان جدا باشد و یا مشترک ؟ یادتان باشد که زندگی صرفا عشق نیست و مسائل مالی نیز بسیار دخیل هستند .خوشبخت باشید
برگردان توسط نرگس زارعی
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید