مسیر سبز
مسیر سبز

سوال از وزیر ورزش در صحن علنی مجلس تسنیم: سخنگوی

سوال از وزیر ورزش در صحن علنی مجلس
تسنیم: سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از ارجاع سوال نماینده اردستان در وزیر ورزش و جوانان به صحن علنی مجلس خبر داد.

حجت‌الاسلام علی طاهری سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به جزئیات جلسه امروز کمیسیون متبوعش اظهار داشت: پیش از جلسه اصلی کمیسیون دو جلسه فرعی برگزار شد؛ یک جلسه با حضور اعضای کمیسیون فرهنگی، سایر نمایندگان و اعضای فراکسیون زنان و با شرکت سلحشور و شورجه از هنرمندان متعهد برگزار شد که کمیسیون فرهنگی بر حمایت از هنر متعهد و متدین و فیلم‌های سینمایی فاخر تاکید ویژه داشت.

وی ادامه داد: جلسه بعدی با حضور اعضای کمیسیون فرهنگی و شورای هیئت‌های مذهبی استان قم برگزار شد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: دستور جلسه اصلی کمیسیون شامل حضور رئیس ستاد مبارزه با مواد مخدر و معاونانش بود که وی ضمن حضور در کمیسیون، به ارائه گزارشی از فعالیت‌های این ستاد پرداخت و اشاره کرد که برخی مصوبات ستاد مبارزه با مواد مخدر توسط برخی دستگاه‌ها، ضعیف پیگیری می‌شود.

حجت‌الاسلام طاهری ادامه داد: در این راستا کمیسیون فرهنگی از ستاد مبارزه با مواد مخدر درخواست کرد تا مستندات خود را در زمینه ضعیف عمل کردن دستگاه‌ها که در سطح کشور و چه در سطح استان ارائه کنند تا کمیسیون فرهنگی آن را پیگیری کند.

وی با اشاره به سوال 3 نماینده از وزیر ورزش و جوانان گفت: دستور جلسه بعدی سوال 3 نماینده از گودرزی وزیر ورزش و جوانان بود که دو نماینده از سوال انصراف دادند و آقای بخشایش نماینده اردستان سوال خود را در مورد مسائل مالی در فوتبال و نحوه عملکرد وزارت ورزش و جوانان برای جوانان و انتصابات در این وزارتخانه پرسید.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس خاطرنشان کرد: گودرزی وزیر ورزش و جوانان به سوال نماینده اردستان پاسخ داد ولی آقای بخشایش از توضیحات وی قانع نشد و سوال به صحن علنی مجلس ارسال شد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید