مسیر سبز
مسیر سبز

«سوت پایان»، سوت 300 میلیون تومانی را زد اکران فیلم

«سوت پایان»، سوت 300 میلیون تومانی را زد 
 اکران فیلم

«سوت پایان»، سوت 300 میلیون تومانی را زد
اکران فیلم سینمایی «سوت پایان» به کارگردانی نیکی کریمی روزهای پایانی نمایش را شهرستان‌ها سپری می‌کند و مجموع فروش تهران و شهرستان آن از مرز 300 میلیون تومان گذشته است.

نیکی کریمی درباره اکران سومین ساخته‌اش اظهار داشت: «اکران فیلم در تهران و شهرستان‌ها موفقیت‌آمیز بود. مجموع فروش بیش از 300 میلیون در حالی برای این فیلم به دست آمده که ما در زمان اکران تهران 12 سالن داشتیم و حتی بعضی سئانس‌ها از فیلم گرفته می‌شد.»
 
او ادامه داد: «شاهد هستیم اغلب فیلم‌ها 25 تا 30 سالن سینما در اختیار دارند و تبلیغات گسترده‌ای برای آنان می‌شود و بیلبوردهایشان در سراسر شهر وجود دارد. این فیلم‌ها در این شرایط با توجه به تبلیغات گسترده و دیدگاه تجاری به فروش آنچنانی نرسیده‌‌اند.»
 


این کارگردان اظهار داشت: «فیلم «سوت پایان» با اینکه نگاهی تجاری نداشت توانست شد به این میزان فروش دست پیدا کند و مجموع این‌ها موجب می‌شود اکران فیلم را موفقیت‌آمیز ارزیابی کنم.»
 
«سوت پایان» پس از «یک شب»‌ و «چند روز بعد»‌ سومین ساخته سینمایی کریمی محسوب می‌شود که تابستان امسال در سینماهای تهران روی پرده رفت و در ادامه نمایش آن در شهرستان‌‌ها آغاز شد. مشهد و تبریز همچنان میزبان این فیلم هستند.
 
«سوت پایان» ماجرای زن و شوهر مستندسازی است که به واسطه بروز مشکل برای یکی از بازیگران وارد جریانی می‌شوند. علاوه بر کریمی، شهاب حسینی، هستی مهدوی‌فر و آتیلا پسیانی در این فیلم بازی می‌کنند.


منبع: خبرآنلاین باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید