هر روز!
هر روز!

سیا به هوش مصنوعی متوسل شد : سیا به هوش

سیا به هوش مصنوعی متوسل شد : سیا به هوش

سیا به هوش مصنوعی متوسل شد
: سیا به هوش مصنوعی متوسل شد
: به گزارش بولتن نیوز، از این روش‌های پیشرفته مبتنی بر هوش مصنوعی برای گردآوری و سازماندهی داده های موجود در شبکه های اجتماعی بهره گرفته خواهد شد.
به گزارش : سازمان سیا در حال حاضر در حال اجرای 137 پروژه مختلف هوش مصنوعی است و و بخش عمده ای از این پژوه ها به طور مشترک با همکاری پژوهشگران نهادهای مختلف و برنامه نویسان و توسعه دهندگان دیگر اجرا می شود.
ارتقای فناوری ها و طرح های هوش مصنوعی سازمان سیا نه تنها باعث افزایش دسترسی بیشتر سیا به داده های موجود در اینترنت می‌شود، بلکه موجب تسهیل جستجو و دسته بندی داده های یادشده خواهد شد.
برخی از این برنامه ها برای جستجو و بررسی محتوای عمومی موجود در شبکه های اجتماعی مورد استفاده قرار می گیرد( به عنوان نمونه بررسی پست های آنلاین کاربران) و برخی دیگر هم به بررسی و تحلیل داده ها بر اساس فرد کاربر، موضوعات مختلف، زمان ارسال و ... اختصاص دارد.
پیش بینی ها حاکیست با استفاده از فناوری هوش مصنوعی حجم داده های جمع آوری شده و تنوع و کیفیت آنها رشد چشمگیری پیدا کند. سیا امیدوار است از این طریق بتواند 75 درصد از فرایند تحلیل داده های اینترنت را به طور خودکار و فاقد نیاز به دخالت انسان انجام دهد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید