هر روز!
هر روز!

شجاعی: پانیونیوس شایسته احترام بیشتری است : شجاعی: پانیونیوس شایسته

شجاعی: پانیونیوس شایسته احترام بیشتری است : شجاعی: پانیونیوس شایسته

شجاعی: پانیونیوس شایسته احترام بیشتری است
: شجاعی: پانیونیوس شایسته احترام بیشتری است
هافبک ایرانی پانیونیوس آتن با اعتراض به زمان برگزاری بازی هفته سوم تیمش در سوپر لیگ یونان گفت: تیم پانیونیوس شایسته احترام بیشتری است.
به گزارش : به گزارش "ورزش سه"، تیم پانیونیوس آتن شب گذشته (یکشنبه) در بازی خانگی هفته سوم سوپر لیگ یونان برابر پانتولیکوس به تساوی یک - یک بسنده کرد. مسعود شجاعی، هافبک ایرانی زننده گل اول بازی برای تیم پانیونیوس از روی نقطه پنالتی بود اما تیمش در نهایت گل تساوی را دریافت کرد.
 
شجاعی دقایقی پس از پایان این دیدار به دوربین خبری سایت نوا اسپورت، حامی رسانه ای سوپر لیگ فوتبال یونان گفت: می دانستیم که بازی سختی خواهد بود و خودمان را مهیا کردیم. ما تیم خوبی داریم. هر چند چهار بازیکن نیز در بازی های ملی حضور داشتند که در شروع بازی نیز مشکلاتی داشتیم. بازی برابر پانتولیکوس را خوب شروع کردیم و به گل هم رسیدیم. پس از آن تمرکز لازم را نداشتیم و گل تساوی را دریافت کردیم. در ادامه هم فرصت کافی را برای گلزنی نداشتیم.
 
بازیکن ایرانی تیم پانیونیوس ادامه داد: درباره بازیکنان بین المللی هم مشکل جدی داشتیم. من عذرخواهی می کنم اما نمی دانم چه کسی برای برگزاری بازی تیم پانیونیوس در ساعت 16 تصمیم گرفت؟ فکر می کنم که لیاقت ما بیشتر است. دیگر تیم ها در ساعت های 18 و 20 بازی می کنند. به تمام تیم ها احترام می گذارم اما ما نتایج خوبی را کسب می کنیم و باید رفتار بهتری با پانیونیوس صورت گیرد. همین اتفاق در بسیاری از بازی های فصل قبل تیم پانیونیوس نیز رخ داده بود. ما خواهشی درباره رفتار بهتر داوران نداریم که می تواند جریمه های مالی را به همراه داشته باشد اما پانیونیوس شایسته چیزهای بهتری است. تیم خوبی داریم و همانند یک خانواده هستیم. خوب کار می کنیم و لیاقت رسیدن به چیزهای بهتری را داریم.
 
تیم پانیونیوس آتن هم اکنون با 7 امتیاز رتبه دوم جدول رده بندی سوپر لیگ یونان را در اختیار دارد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید