هر روز!
هر روز!

شرح داستان سریال شهرزاد 2 به طور کامل : شرح

شرح داستان سریال شهرزاد 2 به طور کامل : شرح

شرح داستان سریال شهرزاد 2 به طور کامل
: شرح داستان سریال شهرزاد 2 به طور کامل
سریال شهرزاد 2 نیز به مرحله عرضه رسید که مخاطبین منتظر میباشند تا ادامه داستان شهرزاد 1 راکه بسیار پیروز بود دنبال نمایند.سری اول آلبوم تلویزیونی شهرزاد که دقت همۀ مخاطبینش را جلب کرد در ایران و خارج از این طرفدارانی پیدا کرده هست به علت پر مخاطب بودن این سریال کارگردان این سریال خوشگل تصمیم گرفته هست
 
به گزارش : سری دوم این سریال را بازیگران مشهور و مشهور آغاز نماید ماجرای کاراکترهای اصلی به کجا میکشد و شخصیت های اخیر چه نقشی در ماجراهای این فصل دارند؟
 
حدود 44 روز دیگر نخستین قسمت فصل دوم شهرزاد به بازار می آید و دوباره ماجراهای فرهاد، قباد و شهرزاد، نقل محافل مردم میشود. از این دوشنبه تا دوشنبه بعدی حرف از این هست که فرهاد چکار میکند و ماجرای قباد چه می شود و … در این بین کلی شایعه هم از سرگذشت آدم های قصه بیرون می آید تا تنور سریال داغ تر بماند اما آیا فصل دو می تواند به اندازه فصل اول نفسگیر باشد.
 
اصلا ماجرای فصل دو روی چه قصه ای سوار هست. حالا که شهرزاد و فرهاد به هم رسیده اند و بزرگ آقا هم مرده، ماجرا از این به بعد کجا می رود؟ تکلیف دم و دستگاه بزرگ آقا دیوان سالار چه میشود و قباد که حالا به همه ی چیز رسیده و قدرتی پیدا کرده، چه بلایی سر فرهاد و شهرزاد می آورد؟ آیا ضریب قدرتش به اندازه ای هست که شهرزاد را در تنگنا قرار دهد و مجبورش کند فرهاد را ول کند و بیاید با او و کبیر زندگی کند.
 
این ها همه ی سوالاتی هست که حتما در ذهن تک تک مخاطبان پیگیر سریال هست و لحظه شماری میکنند تا فصل دو شروع شود تا به جواب انها برسند. گرچه ما جواب بعضی از سوال ها را داریم.

وقتی فصل اول گل کرد و شهرزاد سر زبان ها افتاد، سرنوشت کاراکترها برای مردم مهم شد. شایعه ها درمورد سرنوشت آدم های اصلی قصه چندان شد و دهان به دهان گشت و بعضی رسانه ها هم شروع کردند به نشر این شایعه ها که گرچه تا حد زیادی هم درست بود. یکی از این شایعه ها درمورد مرگ بزرگ آقا بود که بعدها معلوم شد درست بوده و دیگری درمورد عقبه شخصیت قباد شایعه شده بود پسر حشمت هست که گرچه این هم با اغماض درست در آمد.
 
ابوالفضل پورعرب که بازیگر نقش حشمت بود، از یک جایی با فتحی به مشکل خورد و او هم مجبور به حذف کاراکترش شد و نصرت با بازی پرویز فلاحی پور جایگزین او شد. در انتهای فصل اول هم معلوم شد که قباد پسر نصرت هست؛ یعنی اگر کاراکتر حشمت حذف نمی شد، قرار بر همین بود که در آخر مشخص شود که قباد پسر کارگزار و دست راست بزرگ آقاست که با دقت به اتفاقاتی که افتاد، حشمت جایش را به نصرت داد و بقیه ماجرا.
 
همه ی این ها را گفتیم که به این جا برسیم که فتحی بعد از لو رفتن این ماجراهای کلیدی فصل اول خیلی محتاط شد و از همان ابتدای ساخت، همه ی چیز را خیلی سفت و سخت گرفت تا فصل دوم از گزند این آسیب در امان بماند. به دلیل همین هم در قرارداد همۀ عوامل سریال بند سفت و سختی گنجانده شد که حق ندارند
 
هیچ حرفی درمورد سریال بزنند، ضمن اینکه در گروه هم فقط بازیگران نقش های اصلی در جریان کلیت داستان و کاراکترهای شان میباشند و سر صحنه هم همۀ چیز تا حد زیادی سکرت هست اما ما اطلاعات مختصری به دست آورده ایم.

راز مگو فاش میشود
آخرین قسمت که خاطرتان هست، نصرت، تیر خلاص را به بزرگ آقا می زند و ماجرای خودش و قباد را می گوید، اینکه قباد پسرش هست و … همه ی این ها را اکرم مستخدمه شیرین که پشت در فال گوش ایستاده، میشنود و همین کار دست قباد و نصرت می دهد. انها فکر میکنند از این جا به بعد همه ی کاره دم و دستگاه بزرگ آقا میباشند
 
و هر طور که بخواهند اسب شان را می تازانند اما اکرم تبدیل به سنگ بزرگی سر راه شان می شود. او برای اینکه راز مخفی قباد و نصرت را برملا نکند، شروع به باجگیری از انها میکند.
 
مسافری از کرمان
باز هم جهت یادآوری، بزرگ آقا یک خواهری در کرمان داشت که شیرین را زمانی که قباد با شهرزاد ازدواج کرد، آنجا فرستاد تا از ماجرا دور باشد؛ خواهری که هیچ وقت در فصل اول وی را ندیدیم اما با دقت به اطلاعاتی که داده می شد، معلوم بود که بزرگ آقا با همه ی دبدبه و کبکبه اش روی او خیلی حساب می کند
 
و حتی یک جورهایی از این خواهر غایب، حرف شنوی دارد. از کدهایی که داده می شد، معلوم بود که عمه بلقیس، زن باصلابتی هست که بزرگ آقا این قدر قبولش دارد و حالا و در فصل دوم از این عمه خانم رونمایی میشود، عمه ای که اتفاقا اکرم را هم مفید می شناسد، چون شیرین با اکرم به کرمان سفر کرد و سه ماه پیش او ماند.

تاثیر آقای جادوگر
یک یادآوری دیگر، قطعا یادتان هست که اکرم در فصل اول شیرین را چیزخور کرده بود و به دلیل داروهایی که میخورد، توهم می زد؛ یعنی بستر برای اینکه شیرین وضعیت و احوال روحی نامناسبی داشته باشد، مهیا بود. در فصل دوم و بعد از مرگ بزرگ آقا کلا قاتی میکند و یک جورهایی مجنون و دیوانه میشود
 
و همین شرایط را برای به قدرت رسیدن کامل قباد مهیا می کند. در واقع قباد از فرصت پیش آمده سود برده و اداره امور را در دست میگیرد و شروع می کند به یکه تازی.
 
سقوط و ادامه داستان
چند وقت پیش، نخستین کلیپ فصل دوم شهرزاد با نام «فندک تب دار» منتشر شد. در نماهایی که برای این کلیپ بهره گیری شده بود، دیدید که قباد با شهرزاد دیالوگی دارد با این مضمون که فرهاد را ول کند و برگردد. او همین جا تاکید می کند که همین حالا همه ی چیز از قدرت و ثروت بزرگ آقا را در اختیار دارد و می تواند زندگی بی دردسری داشته باشد.
 
او حتی وعده میدهد با دقت به اینکه دیگر از بزرگ آقا خبری نیست، می تواند شیرین را هم بپیچاند. قب

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید