هر روز!
هر روز!

شرکت سی گیت هارد مختص کنسول های ایکس باکس عرضه می

شرکت سی گیت هارد مختص کنسول های ایکس باکس عرضه می

شرکت سی گیت هارد مختص کنسول های ایکس باکس عرضه می کند
: شرکت سی گیت هارد مختص کنسول های ایکس باکس عرضه می کند
خریداران کنسول های نسل جدید به مشکلی جدی روی دستگاه های شان برخورده اند: آن ها به اندازه ی کافی روی کنسول های شان فضا ندارند. کار به جایی رسیده است که هم مایکروسافت و هم سونی مدل های یک ترابایتی از ایکس باکس وان و پلی استیشن4 عرضه کرده اند.
به گزارش هارد جدید شرکت سی گیت، دو ترابایت حجم دارد و لوگوی ایکس باکس روی اش حک شده است
با این حال، هر دوی این کنسول ها قابلیت افزایش حافظه شان را دارند. دارندگان کنسول پلی استیشن4 می توانند هارد داخلی کنسول را با یک هارد داخلی عوض کنند و کنسول ایکس باکس وان هم کاملا از هاردهای اکسترنال پشتیبانی می کند.
با این حال، شرکت Seagate با همکاری مایکروسافت اقدام به عرضه ی یک هارد اکسترنال دو ترابایتی کرده است. این هارد اکسترنال، هم روی ایکس باکس360 و هم روی ایکس باکس وان پشتیبانی می شود.
شرکت Seagate هارد جدیدش را که Game Drive نام دارد به مناسبت رویداد گیمزکام امسال رونمایی کرده است. این هارد رابط USB 3.0 دارد و 110 دلار قیمت گذاری شده است.
با توجه به اینکه هر هارد اکسترنالی به ایکس باکس360 و ایکس باکس وان وصل می شود، هارد Game Drive هم یک هارد معمولی است.

با این حال، این جعبه ی مستطیلی کوچک، رنگ سبز ایکس باکس را دارد و لوگوی ایکس باکس هم روی آن قرار گرفته است. برای همین به زیبایی می تواند کنار ایکس باکس قرار گیرد.
بازی های امروزی نصب هایی اجباری روی کنسول ها دارند که حتی بیش از 50 گیگابایت فضای هارد را اشغال می کنند. در نتیجه، نیاز به استفاده از یک هارد به شدت احساس می شود.
هارد Game Drive شرکت Seagate تا پایان ماه جاری عرضه خواهد شد.
منبع: The Verge

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید