هر روز!
هر روز!

شمع های زیبای داخل شومینه ، یک ایده بسیار جالب برای

شمع های زیبای داخل شومینه ، یک ایده بسیار جالب برای

شمع های زیبای داخل شومینه ، یک ایده بسیار جالب برای نورپردازی فضای خانه +تصاویر
: شمع های داخل شومینه شومینه با توجه به شرایط جوی که در کشور ما وجود دارد تقریبا تبدیل به یک عنصر تزیینی و فانتزی در معماری خانه ما ایرانی ها شده است. معمولا فضای داخلی شومینه یا با منقل های مخصوص شومینه پر می شود که چند سال یک بار روشن می شوند و یا […]
به گزارش :

شومینه با توجه به شرایط جوی که در کشور ما وجود دارد تقریبا تبدیل به یک عنصر تزیینی و فانتزی در معماری خانه ما ایرانی ها شده است. معمولا فضای داخلی شومینه یا با منقل های مخصوص شومینه پر می شود که چند سال یک بار روشن می شوند و یا مثل یک اتاق توخالی و پوچ می ماند. ولی باید توجه داشت که بهتر است از این فضای خالی به هر نحوی استفاده شود حالا چه تزیینی و چه کاربردی.
کسانی که همیشه به دنبال تغییر و تنوع هستند وقتی پای تزیین و دیزاین بخشی از خانه به میان می آید سعی می کنند خیلی هزینه کنند. چون با توجه به سیاستی که دارند تزیینات در منزل آنها خیلی دوام نمی آورد و هر چند وقت یک بار در حال تغییر است.
پرکردن فضای داخل شومینه با شمع
شمع های زیبای داخل شومینه ، یک ایده بسیار جالب برای نورپردازی فضای خانه +تصاویر : شمع های زیبای داخل شومینه ، یک ایده بسیار جالب برای نورپردازی فضای خانه +تصاویر
: شمع های زیبای داخل شومینه ، یک ایده بسیار جالب برای نورپردازی فضای خانه +تصاویر
شمع یک منبع نور کاملا طبیعی است که در دوران قدیم بعنوان منبع نور و گرما از آن استفاده می شد ولی در حال حاضر فقط بعنوان یک وسیله تزیینی و ارزان قیمت از آن بهره برده میشود. یکی از ایده هایی که می تواند برای تزیین فضای داخل شومینه منزل مورد استفاده قرار گیرد استفاده از شمع ها است. برای این کار می توانید شمع ها را مستقیما روی سنگ های کف شومینه چیدمان کنید و یا با شمعدانی در شومینه قرار دهید و فضای داخل شومینه را به فضایی فانتزی و دیزاین شده تبدیل کنید.
فضای فانتزی داخل شومینه

در زمان های لازم می توانید شمع ها را روشن کنید و فضای خانه را حسابی رمانتیک و کلاسیک جلوه دهید. نورپردازی شمع ها در فضای شومینه زمانی زیباتر جلوه می کند که چراغ های دیگر بخش هایخانه خاموش باشد و وظیفه نورپردازی خانه به گردن شمع ها بیافتد. چون در این شرایط است که نور ساتع شده از فیتیله شمع ها قدرت عرض اندام و خودنمایی پیدا می کنند.
شمعها جلوه بسیار زیبایی به شومینه بخشیده اند

البته حتما قبل از انجام هر کاری شومینه خانه را از نظر سیستم گاز رسانی و لوله کشی کاملا ایمن کنید و بعد به فکر تزیین آن بیافتید. خوبی شومینه این است که وقتی شمع ها روشن هستند گاز و دود تولید شده توسط آنها از دودکش شومینه خارج می شود ولی اگر به هر دلیلی بوی سوختن شمع ها آزاردهنده بود و در خانه پخش می شد می توانید از شمع های معطر استفاده کنید.
قراردادن آجربه عنوان جاشمعی ایده بسیار خوب و نابی است

فضای رمانتیک خانه با شمعها

شومینه ای که با شمعهای بسیار و یک جاشمعی دلپذیر تزئین شده است

نوبرانه
مطالب مرتبط :
درست کردن شمع های منحصر به فرد در خانه!+آموزش تصویری
روشی آسان برای ساخت شمع های قلبی دلپذیر و رمانتیک! +عکس
آموزش دکوپاژ و دلپذیر سازی شمع های ساده +تصاویر
این شمع های دلپذیر و رمانتیک با تخم مرغ! +آموزش تصویری
شمع های جالب و دیدنی برای تولد! +عکس

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید