مسیر سبز
مسیر سبز

شوخی یک هنرمند با خبر درگذشت اش! خبرگزاری مهر:

شوخی یک هنرمند با خبر درگذشت اش!
خبرگزاری مهر:  شامگاه 28 دی‌ماه اخباری کذب در فضای مجازی مبنی بر درگذشت سعدی افشار منتشر شد که وی از انتشار این خبرها ابراز گله‌مندی کرد.

سعدی افشار به عنوان تنها بازمانده نسل سیاه‌بازی ایران این روزها در بستر بیماری است و اهالی هنر چشم انتظار بهبودی این هنرمند هستند.

متأسفانه از شامگاه 28 دی‌ماه اخباری کذب در فضای مجازی مبنی بر درگذشت این هنرمند برجسته منتشر شد. همچنین پیامک‌هایی به این مضمون به هنرمندان ارسال شد که باعث نگرانی خانواده و اهالی تئاتر شد.

از سوی دیگر سعدی افشار که وضعیت جسمانی مناسبی ندارد و در منزل خود بستری است در گفتگویی کوتاه به خبرنگار مهر گفت: نمی‌دانم این چه خبری است که منتشر می‌شود و همه را نگران می‌کند. در این وضعیت نمی‌دانم این اخبار چرا منتشر می‌شوند.

این هنرمند نمایش‌های سنتی با بیان اینکه مراحل درمان خود را به سختی سپری می‌کند تأکید کرد: انتشار این شایعه را به فال نیک می‌گیرم!

بارها و بارها انتشار خبرهایی کذب درباره برخی هنرمندان باعث نگرانی جامعه هنری و علاقه‌مندان به هنر ‌شده است که مشخص نیست منتشرکنندگان چنین شایعاتی چه قصد و منظوری دارند. اما در این بین انتشار چنین شایعه‌ای می‌تواند تلنگری باشد برای مدیران و مسئولان هنری که هر چه زودتر و سریعتر حمایت‌هایی جدی‌ای از هنرمندان بیمار نظیر سعدی افشار داشته باشند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید