هر روز!
هر روز!

شورای شهر تصمیمی بر ممنوعیت تردد کامیون ها در مناطق یک

شورای شهر تصمیمی بر ممنوعیت تردد کامیون ها در مناطق یک

شورای شهر تصمیمی بر ممنوعیت تردد کامیون ها در مناطق یک و ۱۲ نگرفته است
عصر خودرو- رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با اشاره به تصمیم پلیس راهور در خصوص ممنوعیت تردد کامیون ها در دو منطقه یک و ۱۲ تهران،گفت: شورا در این خصوص هیچ تصمیمی نگرفته است.
: شورای شهر تصمیمی بر ممنوعیت تردد کامیون ها در مناطق یک و ۱۲ نگرفته است
به گزارش : به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از تسنیم ، محمد علیخانی در خصوص ممنوعیت تردد کامیون‌ها در دو منطقه یک و 12 تهران توسط رئیس پلیس راهور تهران برزگ اظهار کرد: در این زمینه شورای شهر تهران هیچ مصوبه و یا تصمیمی نگرفته است.
عضو شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: شاید این موضوع در شورای عالی ترافیک تصمیم گیری شده است که  باید شورای شهر تهران نیز از آن مطلع باشد.
علیخانی افزود: البته هفته گذشته عکس‌های از بنرهای با عنوان"  تردد کلیه کامیونت و وسائل نقلیه باری بیش از 6 تن در تمامی ایام هفته و تمامی ساعات شبانه روز در محدوده منطقه 12 شهر تهران ممنوع " در سطح منطقه منتشر شد که البته پلیش راهور آن را رد کرد.
وی با اشاره به تلاش مدیریت شهری برای کاهش بار ترافیک در تهران ، گفت: در این زمینه هفته آینده جلسه ای با پلیس راهور برگزار خواهیم کرد.
علیخانی به تعیین نرخ پارکینگ‌ها اشاره شد و گفت: یکی از موضوعاتی که در جلسه شورا با پلیس راهور خواهیم داشت بررسی نرخ و تعرفه پارکینگ ها است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید