بررسی خودرو
بررسی خودرو

شورلت سیلورادو، ترمیناتور دنیای غرب پس از معرفی رسمی فورد

شورلت سیلورادو، ترمیناتور دنیای غرب 
 پس از معرفی رسمی فورد

شورلت سیلورادو، ترمیناتور دنیای غرب
پس از معرفی رسمی فورد سری F، دیگر شرکت خودروسازی آمریکایی یعنی شورلت هم برای عقب نماندن از قافله، نسخه 2016 شورلت سیلورادو 1500 را به طور رسمی معرفی کرد تا با یک طراحی عضلانی‌تر و فن آوری‌های پیشرفته‌‌تر، رقیب هم وطن خود را در بازار رقابت به چالش بکشد.
از لحاظ طراحی بدون اغراق می‌توان گفت که شورلت سیلورادو 2016 در مقایسه با نسخه 2014 خود، پرش رو به جلوی بسیار موفقی داشته و طراحی آن نه تنها عضلانی‌تر شده، بلکه بسیار زیباتر و جذاب‌تر هم شده است. در قسمت جلویی خودرو در مقایسه با نسخه پیشین، شورلت برای سیلورادو به جای استفاده از دو قاب جداگانه چراغ در یک طرف، از یک مجموعه قاب یک تکه استفاده کرده است، ولی در عوض قاب داخلی آن را توسط قطعه‌ای کرومی به دو قسمت تقسیم کرده است. قاب داخلی چراغ‌ها هم اندکی تاریک‌تر طراحی شده تا چره‌ای خشن را برای سیلورادو دست و پا کنند. جلوپنجره اصلی هم در مدل قبلی خیلی ساده و بی آلایش بود و درکل از دو قاب مجزای مستطیل شکل تشکیل می‌شد، ولی حالا نه تنها جلوپنجره بزرگ‌تر و زیباتر شده است، بلکه ستون‌هایی افقی کرومی بزرگ هم در لابه‌لای آن به جای زنبوری‌های ساده بکار گرفته شده که زیبایی آن را دو چندان کرده است.
در محدوده قدرتی این باربر آمریکایی هم 3 پیشرانه مختلف در نظر گرفته شده که به طور خلاصه شامل پیشرانه‌ای شش سیلندر 4.3 لیتری 285 اسب بخاری با گشتاور 413 نیوتن متری، پیشرانه‌ای 5.3 لیتری هشت سیلندر با حداکثر قدرت 335 اسبی و گشتاور 519 نیوتن متری و در آخر هم موتوری هشت سیلندر 4.2 لیتری 420 اسب بخاری با گشتاور 623 نیوتن متری می‌شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید