مسیر سبز
مسیر سبز

شوهر عمه «اون» زنده است! باشگاه خبرنگاران جوان: دنیس

شوهر عمه «اون» زنده است!
باشگاه خبرنگاران جوان:  دنیس رادمن" ستاره سابق بسکتبال آمریکا اعلام کرد رهبر کره شمالی شوهر عمه خود را اعدام نکرده و وی "جانگ سونگ تائک" را در سفر اخیرش به کره شمالی دیده است.

ستاره سابق بسکتبال آمریکا، که دوست رهبر کره شمالی است، اعلام کرد رهبر کره شمالی شوهر عمه خود را اعدام نکرده و وی جانگ سونگ تائک را در سفر اخیرش به کره شمالی دیده است.

"دنیس رادمن"  تاکید کرد به رغم اینکه رسانه های دولتی کره شمالی گزارش دادند شوهر عمه رهبر کره شمالی به علت « ارتکاب اقدامات ضد دولتی » در ماه دسامبر اعدام شده است اما وی هنوز زنده است.
رادمن گفت : «  در کره شمالی شما می توانید هر چیزی درباره این کشور بگویید و مردم باور خواهند کرد. آخرین بار که به کره شمالی سفر کردم آن‌ها گفتند که شوهر عمه رهبر کره شمالی کشته  شده است در حالیکه وی "جانگ سونگ تائک" را دیده است. »

وی افزود "کیم جونگ اون "رهبر کره شمالی خواهان گفتگو با "باراک اوباما" رئیس جمهور آمریکاست و به وی اعلام کرده است کره شمالی به این دلیل تسلیحات هسته ای در اختیار دارد که کشور کوچکی است و باید از خود دفاع کند.

 شوهر عمه رهبر کره شمالی اندکی پس از بازداشت به جرم خیانت به کشور دوازده دسامبر اعدام شد.

در همین حال مقامات آمریکا و کارشناسان تسلیحاتی اعلام کردند به رغم قطعنامه های شورای امنیت سازمان ملل علیه کره شمالی به نظر می رسد این کشور برای انجام چهارمین آزمایش هسته ای آماده می شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید