هر روز!
هر روز!

طرز تهیه سالاد سالمون فرانسوی | سالادی سالم و ساده +عکس

طرز تهیه سالاد سالمون فرانسوی | سالادی سالم و ساده +عکس

طرز تهیه سالاد سالمون فرانسوی | سالادی سالم و ساده +عکس - آموزش آشپزی
: طرز تهیه سالاد سالمون فرانسوی را با هم ببینیم.
به گزارش : سالاد سالمون فرانسوی یکی از ساده ترین و سالمترین سالاد هایی است که می توانید برای خود درست کنید. در این سالاد همه درشت مغذی ها از جمله کربوهیدرات، پروتئین و چربی وجود دارد و همه هم از نوع سالم. طرز تهیه سالاد سالمون فرانسوی را با هم ببینیم.
 
 
 
طرز تهیه سالاد سالمون فرانسوی | سالادی سالم و ساده +عکس : طرز تهیه سالاد سالمون فرانسوی | سالادی سالم و ساده +عکس
: طرز تهیه سالاد سالمون فرانسوی | سالادی سالم و ساده +عکس
سالاد سالمون فرانسوی یکی از ساده ترین و سالمترین سالاد هایی است که می توانید برای خود درست کنید. در این سالاد همه درشت مغذی ها از جمله کربوهیدرات، پروتئین و چربی وجود دارد و همه هم از نوع سالم. سالمون علاوه بر پروتئین حاوی اسید چرب های سالم است و روغن زیتون نیز همینطور. این سالاد می تواند تا مدت زمان زیادی سیر نگهتان دارد و به بدن مواد مغذی بسیاری برساند.  
450 گرم سیب زمینی یک سوم فنجان سبزیجات تازه خرد شده: جعفری، پیازچه، شوید یک قاشق غذا خوری سس خردل یک قاشق غذا خوری آب لیمو یک چهارم قاشق چای خوری نمک یک سوم فنجان روغن زیتون یک عدد کاهو بزرگ، برگ های شسته شده و خشک شده 113 گرم لوبیا سبز پخته شده 2 عدد فیله سالمون پخته شده، که به قطعات کوچک برش خورده باشد دو عدد تخم مرغ آب پز شده که از وسط دو نیم شده باشند یک چهارم فنجان زیتون سیاه ( 56 گرم )
 
  طرز تهیه سالاد سالمون فرانسوی :
 
1-سیب زمینی ها را در یک قابلمه بزرگ پر از آب قرار دهید و آب را به جوش بیاورید. شعله را کم کنید و درب قابلمه را بگذارید و اجازه دهید حدود 15 دقیقه بجوشند تا نرم شوند.
2-در همین حین، سبزیجات خرد شده، خردل، آب لیمو، نمک و روغن زیتون را با هم در یک کاسه متوسط ترکیب کنید و کنار بگذارید.
3-سیب زمینی ها را از قابلمه در بیاورید و وقتی به اندازه کافی خنک شدند که بتوان برشان داشت آنها را از وسط به دو قسمت تقسیم کنید. کاهو، سیب زمینی و لوبیا سبز ها را در چهار بشقاب به صورت مساوی تقسیم کنید. روی هر کدام سالمون، تخم مرغ و زیتون قرار دهید. سپس اگر سسی می خواهید اضافه کنید روی سالاد ها بریزید و سرو کنید.
 
اطلاعات تغذیه ای:
 
موادی که برای آمده کردن این دستور غذایی آمده برای چهار وعده می باشد، هر وعده شامل یک بشقاب سالاد است.
اطلاعاتی که در ادامه خواهد آمد مربوط به یک وعده از این سالاد می باشد.
کالری: 487 کلسیم در یک وعده: 87 میلی گرم کالری از چربی در یک وعده: 1 درصد کربوهیدرات در یک وعده: 24 گرم کلسترول در یک وعده: 159 میلی گرم چربی در یک وعده: 32 گرم فیبر در یک وعده: 4 گرم آهن در یک وعده: 3 میلی گرم پروتئین در یک وعده: 26 میلی گرم چربی اشباع در یک وعده: 6 گرم سدیم در یک وعده: 414 میلی گرم
 
 
دکتر کرمانی
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید