هر روز!
هر روز!

طرز تهیه نوشیدنی آناناس و نعناع - آموزش آشپزی آناناس

طرز تهیه نوشیدنی آناناس و نعناع - آموزش آشپزی آناناس

طرز تهیه نوشیدنی آناناس و نعناع - آموزش آشپزی
آناناس به عنوان یک ماده غذایی فوق العاده در نظر گرفته می شود که برای سلامتی دارای خواص شگفت انگیزی می باشد. این نوشیدنی در رفع تشنگی نیز موثر است.
: طرز تهیه نوشیدنی آناناس و نعناع
به گزارش طرز تهیه نوشیدنی آناناس و نعناع
برش های آناناس را در تنگ آبی ریخته و به مقدار دلخواه به آن آب اضافه کنید. هنگام اضافه کردن برگ های نعناع ، آنها را کمی در میان دستانتان بمالید تا عطر آن در نوشیدنی شما پخش شود. همچنین اگر از میوه خرد شده در نوشیدنی خوشتان نمی آید می توانید آناناس ها را با آب داخل مخلوط کن ریخته و آنها را میکس کنید. و یا مقداری از آناناس ها را با آب میکس کرده و مقداری را به همان صورت خرد شده داخل لیوان بریزید. ظرف حاوی نوشیدنی را برای مدت زمانی در یخچال قرار دهید تا خنک شود. نوشیدنی شما آماده است. می توانید این نوشیدنی دلچسب را با یخ سرو نمایید.
خواص آناناس
از خواص آناناس می توان به تاثیر آن در حفظ سلامت دستگاه گوارش و جلوگیری از سرطان اشاره کرد. ویتامین C موجود در آناناس علاوه بر تاثیر بر روی جوان ماندن سلول ها، باعث حفظ سلامت دستگاه گوارش نیز می شود. اثر آنتی اکسیدانی این ویتامین به حدی است که مانع ابتلا به سرطان دستگاه گوارش می شود. علاوه بر این، آناناس حاوی آنتی اکسیدان بتروتن نیز هست. بنابراین مصرف آن باعث جلوگیری از ابتلا به سرطان پروستات و همین طور سرطان کلون می شود. فیبر موجود در آناناس نیز با تاثیر روی دستگاه گوارش از ابتلا به سرطان روده کوچک و بزرگ می کاهد.
خواص نعناع
نعناع هم یکی از بهترین مواد طبیعی در کمک به درمان انواع مشکلات گوارشی است و شاید بیشترین استفاده از نعنا برای کمک به درمان اختلالات گوارشی باشد. به بیمارانی که از نفخ شاکی هستند توصیه می شود نعنا را به صورت های مختلف از جمله تازه و دمکرده استفاده کنند.
پورتال رنگی – نوشیدنی آناناس و نعناع – خواص آناناس – خواص نعناع – خواص نعنا مطلب ویژه رنگی – مترجم و گردآورنده : الهه تدین منابع: نمناک، شفا آنلاین

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید