هر روز!
هر روز!

طرز درست کردن مینی چیزبرگر - آموزش آشپزی : مینی

طرز درست کردن مینی چیزبرگر - آموزش آشپزی 
 : مینی

طرز درست کردن مینی چیزبرگر - آموزش آشپزی
: مینی چیزبرگر یک غذا یا یک میان وعده بسیار خوشمزه و لذیذ می باشد و شما می توانید از این غذا در مهمانی ها به عنوان یک غذای کامل و همچنین زیبایی سفرتان استفاده کنید. 
 
به گزارش : مواد لازم برای تهیه مینی چیزبرگر خوشمزه:
۴۵۰ گرم گوشت ، ۶ عدد نان همبرگر کوچک ، ۶ تکه پنیر آمریکایی ، نصف فنجان پیاز خرد شده ، یک قاشق غذاخوری کره آب شده ، ۴ قاشق غذاخوری سس کچاپ ، ۲ قاشق غذاخوری ترشی سس گوجه ، نصف قاشق چایخوری نمک ، دانه کنجد یک قاشق چایخوری ، خردل (اختیاری)
طرز درست کردن مینی چیزبرگر : طرز درست کردن مینی چیزبرگر
: طرز درست کردن مینی چیزبرگر
طرز تهیه: 
ابتدا نان های همبرگر را نصف کنید و داخل آن را خالی کرده و با استفاده از کره آن را چرب کنید. حال گوشت را در یک ماهی تابه مناسب بریزید و پیاز و نمک را نیز به آن اضافه کنید و خوب با هم مخلوط کنید، سپس روی حرارت ملایم قرار دهید. ۵ الی ۷ دققه مخلوط گوشت را روی حرارت ملایم هم بزنید تا کمی طلایی رنگ شود و آن را بپزید. حال مخلوط گوشت را به طور مساوی داخل نان های همبرگر بریزید و روی هر کدام نیز یک قاشق چایخوری سس کچاپ بریزید. سپس کنجد و پنیر را نیز میان نان ها تقسیم کنید. فر را با حرارت ۳۵۰ درجه از قبل گرم کنید. حال در ظرف مورد نظر مینی چیزبرگر ها را بچینید و آن را درون فر به مدت ۷ تا ۹ دقیقه قرار دهید تا وقتی که پنیر آمریکایی روی آن ها ذوب شود. در پایان اگر دوست داشتید می توانید روی مینی چیزبرگر ها ترشی و خردل بریزید و سرو نمایید. امیدوارم از این غذای خوشمزه خوشتان آمده باشد. همان طور که دیدید این غذا طرز تهیه آسانی نیز دارد. اگر علاقمند به چنین غذاهایی هستید توصیه می کنم حتما اسنک پیتزایی و قارچ سوخاری خوشمزه را نیز ببینید. 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید