هر روز!
هر روز!

طعم واقعی غذاهای مدیترانه ای، با سوپ فلفل دلمه ای +عکس

طعم واقعی غذاهای مدیترانه ای، با سوپ فلفل دلمه ای +عکس

طعم واقعی غذاهای مدیترانه ای، با سوپ فلفل دلمه ای +عکس - آموزش آشپزی
: سوپ فلفل قرمزِ  این سوپ با استفاده از فلفل دلمه ای قرمز شیرین, گوجه فرنگی, فلفل قرمز و ریحان, طعم واقعی غذاهای مدیترانه ای را دارد. اگر با نان زیتونی گرم میل شود, بسیار دلچسب خواهد بود. مواد لازم:      فلفل دلمه ای قرمز , دانه گرفته و خرد شده : 255 گرم     پیاز , […]
به گزارش : سوپ فلفل قرمزِ
 این سوپ با استفاده از فلفل دلمه ای قرمز شیرین, گوجه فرنگی, فلفل قرمز و ریحان, طعم واقعی غذاهای مدیترانه ای را دارد. اگر با نان زیتونی گرم میل شود, بسیار دلچسب خواهد بود.
مواد لازم:
     فلفل دلمه ای قرمز , دانه گرفته و خرد شده : 255 گرم      پیاز , خرد شده : 1 عدد      سیر له شده : 2 حبه      فلفل سبز چیلی , خرد شده : 1 عدد      پوره گوجه فرنگی صاف شده : 300 میلی لیتر      عصاره سبزیجات : 600 میلی لیتر      ریحان بازل , خرد شده : 2 قاشق غذاخوری      برگ های جوان ریحان بازل تازه جهت تزیین : مقداری
طعم واقعی غذاهای مدیترانه ای، با سوپ فلفل دلمه ای +عکس : طعم واقعی غذاهای مدیترانه ای، با سوپ فلفل دلمه ای +عکس
: طعم واقعی غذاهای مدیترانه ای، با سوپ فلفل دلمه ای +عکس
طرز تهیه:
1. فلفل ها را به همراه پیاز , سیر و فلفل سبز در یک قابلمه بزرگ بریزید و گوجه فرنگی صاف شده و عصاره سبزیجات را به آن ها اضافه نمایید و بگذارید به جوش بیایند , مواد را خوب هم بزنید .
2. حرارت را کم نمایید تا به مدت 20 دقیقه به آرامی بجوشد و بپزد تا فلفل دلمه ای ها نرم شوند . آن را آبکش نمایید . آب و سبزیجات را جداگانه کنار بگذارید .
3. سبزیجات را با فشار پشت یک قاشق از صافی رد نموده یا می توانید درون مخلوط کن یا غذاساز مخلوط نمایید تا نرم و یکدست شود .
4. پوره سبزیجات را همراه با آب سبزیجات که کنار گذاشته بودید به یک قابلمه تمیز برگردانید . ریحان را اضافه نمایید و حرارت دهید تا سوپ داغ شود . سوپ را با شاخه های ریحان تزیین نموده و سرو نمایید .
توصیه سرآشپز :
این سوپ خوشمزه و زیبا خواهد شد , اگر سرد و به همراه 150 میلی لیتر ماست طبیعی که به شکل مارپیچ روی آن ریخته شده , تزیین و سرو گردد .
آوای سلامتی
مطالب مرتبط :
فوت فن هاونکات مهم پخت سوپ برای افطاری
سوپ اسفناج و خامه، پیش غذای اسپانیایی +عکس
با باقیمانده غذای دیشب «سوپ» درست کنید +عکس
روش تهیه سوپ جو با شیر
طرز تهیه ی سوپ تره فرنگی

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید