هر روز!
هر روز!

عضو جدید خانواده بزرگ Door-in-Door : عضو نوین خانواده بزرگ

عضو جدید خانواده بزرگ Door-in-Door : عضو نوین خانواده بزرگ

عضو جدید خانواده بزرگ Door-in-Door
: عضو نوین خانواده بزرگ Door

اولین یخچال الجی در سال ۱۹۶۵ و با نام گلد استار تولید شد. بعد از گذشت بیش از یک دهه و در دهه هفتاد، یخچالهای الجی به فناوریهای جدیدی مجهز شدند. فناوریهایی مانند قابلیت ضد برفک و آبسرد کن که از پیشرفتهترین تکنولوژیهای آن زمان محسوب میشدند. از همان زمان الجی پیشروی خود را در این صنعت حفظ کرد و در دهه ۸۰ توانست اولین شرکت دنیا باشد که فناوریهای بسیاری به دنیا عرضه می کند. مانند اولین یخچال با قابلیت تازه نگهداشتن مواد در دمای ۱ -درجه. در دهه ۹۰ الجی به نوآوریهای خود در این عرصه ادامه داد و خود را به عنوان یک شرکت بزرگ در سطح جهان و پرچمدار این صنعت معرفی کرد. در اواخر همین دهه بود که ال جی موفق شد اولین یخچال مجهز به کمپرسور اینورتر را به بازار کره جنوبی عرضه کند. در دهه ۲۰۰۰ نوآوریهای الجی شتاب بسیار زیادی گرفت. در اواخر این دهه یخچالهای ساید بای ساید الجی با طراحیهای جدیدی مثل اولین مدل محدب دنیا در همه دنیا عرضه شدند. تا آخر دهه اول ۲۰۰۰ الجی با دریافت جوایز بسیار و پیشگامی در عرصه های مختلف فناوریهای یخچال، جایگاه برتر خود را در این صنعت باز هم ارتقا داد. در سال ۲۰۱۰ الجی برای اولین بار مفهوم نوین درب دو الیه، یا همان Door- in- Door را به دنیا معرفی کرد. یخچالی که با کسب جوایز مختلف به عنوان یک پیشرفت و ابتکار تازه در این صنعت شناخته شد. این مدل در سالهای اخیر مجهز به تصفیه آب ، فناوری انجماد سریع Freeze Express و سیستم عیب یابی هوشمند SmartDiagnosis نیز شد. تا اینکه امروزه با این یخچال نوین که حاصل تجربه نیم قرن پیشروی در صنعت یخچال است، دوباره پا به عرصه رقابت گذاشته و همه سرها را به طرف خود برگردانده است.
به گزارش : طراحی نوین، قیمت مناسب و مرصف انرژی بسیار کم از قابلیتهای این یخچال فوق العاده است
دسترسی آسان به فضای بزرگتر
نوآوری نوین ال جی ویژگی درب نوین دو الیه (Door- in- Door )است که امکان دسترسی راحتتر به فضای بیشتری از یخچال را برای شما فراهم میسازد. شما میتوانید به راحتی به مواد غذایی و نوشیدنیهایی که بیشتر مصرف میکنید، دسترسی داشته باشید. درب بزرگی که بر روی درب اصلی یخچال تعبیه شده و با فشار اندکی باز میشود، باعث میشود تا دیگر نیازی به باز کردن مکرر درب اصلی یخچال نبوده و شما بتوانید به آسانی به مواد غذایی مورد عالقه خود دسترسی پیدا کنید.
جلوگیری از اتالف هوای سرد
با قرار دادن اقالم و خوراکیهای پرمصرف در درب Door- in- Door و کاهش تعداد دفعات باز و بسته کردن درب یخچال از اتالف هوای سرد جلوگیری میشود. بدین وسیله، کاهش اتالف هوای سرد تا میزان ۳٫۴۷ درصد منجر به صرفهجویی در مصرف انرژی میگردد.
۱ ) طراحی نوین درب Door- in- Door با دکمه نوین الجی با فنآوری نوین، موفق شده است ضخامت قاب درب یخچال را کاهش و از این طریق فضای محفظه را تا ۹ درصد افزایش دهد. حاال مشتریان میتوانند فضای بیشتری از داخل یخچال را از طریق محفظه روی درب ببینند. محفظهای که به راحتی و با فشار دادن دکمه ی زیر درب
خچال باز میشود. در این یخچال دکمه درب در قسمت پایینی قرار داده شده است که عالوه بر زیبایی بیشتر منجر به سهولت بیشتر در باز کردن درب یخچال می گردد.
۲ )ظاهر شکیل و دستگیره های پاکتی یخچال ساید بای ساید نوین الجی در دو رنگ عرضه می شود. رنگ اول، بدنه نقرهای خیره کننده با دستگیره های پاکتی کروم و ترکیبی هوشمندانه از آبریز مشکی رنگ است و رنگ دوم، سفید براقی است که هردو نسبت به خط و خش مقاوم هستند و اثر انگشت روی آنها باقی نمیماند.
۳ )آبریزی با طراحی خاص این یخچال دارای آبریزی با طراحی نوین همراه با لبه های خمیده برای سهولت استفاده مصرف کنندگان است.
بیشترین صرفه جویی در مصرف انرژی
یخچالهای الجی از کمپرسور خاص اینورتر خطی(Compressor Linear Inverter)قدرت میگیرند که از پیستون خطی رفت و برگشتی به جای پیستون دورانی استفاده می کند. این امر اصطکاک داخلی کمتری تولید کرده و به موجب آن سر و صدای کمتر، اطمینان و دوام بیشتر و البته مصرف انرژی پایین تری را به ارمغان میآورد. این کمپرسور با توجه به ویژگی های منحصر به فرد خود، بسیار با دوام است. به طوری که شرکت ال جی وگلدیران عملکرد آن را ۱۰ سال گارانتی می کنند. همچنین در یک تحقیق در انجمن علوم و تحقیقات آلمان (Informationstechnik & Elektronik, Elektrotechnik der Verband (VDEمشخص شد که کمپرسور خطی الجی به راحتی تا بیش از ۲۰ سال عمر می کند.
حفظ رطوبت بیشتر
این مدل یخچال به دلیل داشتن کشوی نگهدارنده MoistBalanceCrisperTM رطوبت با قابلیت میتواند منجر به حفظ رطوبت تا ۲۰ درصد بیشتر از مدلهای معمولی شود. این قابلیت کمک قابل توجهی به حفظ طراوت و تازگی میوهها و سبزیجات درون این کشو می کند.
سخن آخر
n-Seong Jo مدیر عامل شرکت محصوالت لوازم خانگی و تهویه الجی در مورد این محصول میگوید: ما تالش بسیاری انجام دادیم تا مطمئن شویم آخرین یخچال ساید بای ساید ما به مشتریان فضای کافی میدهد تا مواد غذایی خود را تازه نگه دارند. این نوآوری ها و توجه به جزئیات است که باعث شده الجی جایگاه برجسته خود را در صنعت لوازم خانگی حفظ کند.
 
فوت و فن

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید