مسیر سبز
مسیر سبز

عکس: اقدام نیکوکارانه «ویکتوریا بکهام» :

عکس: اقدام نیکوکارانه «ویکتوریا بکهام» 
 
 
 
 
 :

عکس: اقدام نیکوکارانه «ویکتوریا بکهام»
:  ویکتوریا بکهام با استفاده از شهرت خود در راه خیر، سفر دو روزه ای به کیپ تاون، آفریقای جنوبی داشت تا حمایت خود را از مؤسسه Born Free نشان دهد. هدف این موسسه پایان دادن به انتقال ویروس HIV از مادران آلوده به فرزندان خود است. ویکتوریا این سفر را "آموزنده و الهام بخش" قلمداد کرد.

به گزارش به نقل از دیلی میل؛ یکی از نزدیکان ویکتوریا بکهام در مورد این سفر او اظهار داشت: «این سفر برای ویکتوریا الهامبخش بود و او با انسان های فوق العاده ای دیدار کرد. ویکتوریا به حمایت خود از این موسسه و بالا بردن آگاهی در مورد هدف آن که همان پایان دادن به انتقال ویروس HIV است، ادامه خواهد داد.»

این تاجر و طراح فشن 39 ساله بریتانیایی در بازدید خود از بیمارستان تایگربرگ با بیماران و پرسنل صحبت کرد و مدتی را در کنار سپری کرد. دکتر میچ بسر، پزشک این بیمارستان گفت: «ما خیلی خوشحالیم از اینکه می بینیم رویای داشتن نسلی بدون ویروس HIV در حال تحقق یافتن است و به افرادی دلسوز و فداکار همچون ویکتوریا بکهام نیاز داریم تا هدفمان را به گوش همه برسانیم.

ما باید مطمئن شویم منابع قوی و معتبری داریم که می توانند به نیابت از زنان و کودکانی که صدایشان شنیده نمی شود حرف بزنند و به این کودکان شانس داشتن آینده ای سالم را بدهند.»
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید