مسیر سبز
مسیر سبز

عکس سندی که آبروی فوتبال ایران را برد آنچه که

عکس سندی که آبروی فوتبال ایران را برد 
 آنچه که

عکس سندی که آبروی فوتبال ایران را برد
آنچه که در این عکس می بینید، تصویری از دو نامه کمیته مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به فدراسیون فوتبال است که در آن اخطاری های دو مسابقه پرسپولیس مقابل الوحده و الاتحاد در آن قید شده است.

طبق این دو نامه که امضای آلکس سوسی دبیر کل کنفدراسیون آسیا  را ذیل خود دارد، احمدی بازیکن شماره 36 پرسپولیس ، در بازی مقابل الاتحاد عربستان به دلیل تکل خطرناک و در بازی مقابل الوحده امارات به دلیل لمس توپ خارج از محوطه جریمه اخطار گرفته است. این نامه ها به امضای مهدی محمدنبی دبیر کل فدراسیون فوتبال ایران رسیده و به مدیرعامل باشگاه پرسپولیس جهت آگاهی ارسال شده است.

نکته جالب توصیه دبیرکل بعد از اعلام اسامی اخطاری هاست در این توصیه خطاب به باشگاه آمده است: « ما همکاری شما را در اعلام آگاهی به بازیکن برای عدم انجام تخلف بعدی می خواهیم.»

بدون تردید باشگاه پرسپولیس ممکن است به دلیل آگاهی از محرومیت احمدی مقصر باشد اما نکته اینجاست که آنها وظیفه ای درارسال رونوشت نامه به باشگاه سپاهان نداشته اند. با این حال وجود این نامه اثبات می کند که محرومیت احمدی کاملا اتفاق افتاده وخود این بازیکن نیز در عدم اعلام این موضوع مقصر است.

این اطلاعات البته در وب سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز موجود است و مدیران باشگاه سپاهان خیلی ساده می توانستند از این طریق جلوی فاجعه امروز را بگیرند. منبع: گل
باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید