مسیر سبز
مسیر سبز

عکس؛ مراسم سالگرد مرحوم ناصر حجازی خبرگزاری مهر: مراسم سالگرد

عکس؛ مراسم سالگرد مرحوم ناصر حجازی 
 خبرگزاری مهر: مراسم سالگرد

عکس؛ مراسم سالگرد مرحوم ناصر حجازی
خبرگزاری مهر: مراسم سالگرد مرحوم ناصر حجازی و چهلمین روز درگذشت علی مودت پیشکسوت فوتبال و رسانه، پیش از ظهر امروز پنجشنبه بر سر مزار آن مرحومان در قطعه نام‌آوران بهشت زهرا (س) برگزار شد.

 از ساعت 9:30 امروز پنجشنبه قطعه نام آوران بهشت زهرا حال و هوایی متفاوت داشت، چراکه جمعی از اهالی فوتبال، هنرمندان و علاقمندان به ورزش به این قطعه از بهشت زهرا آمده بودند تا مراسم گرامیداشت اسطوره باشگاه استقلال را یک سال پس از درگذشت آن مرحوم برگزار کنند.

در این مراسم که در حضور خیل عظیمی از علاقمند به ناصر حجازی برگزار شد، چهره‌هایی چون فرامرز ظلی، علی جباری، جواد قراب، علی پروین، علی فتح الله زاده، محمد پنجعلی، کریم باقری، علیرضا منصوریان، منصور رشیدی، ایرج نوذری، اصغر حاجیلو، پرویز مظلومی، حمید استیلی، پایان رافت، رضا رجبی، محمد نوازی، بهزاد غلامپور، محمدرضا مهدوی، علی چینی، افشین پیروانی، محمد مومنی، محمدرضا مهرانپور و ... حاضر بودند.

اهالی فوتبال که آمده بودند تا با خانواده حجازی همدردی کنند، بر سر مزار مرحوم  علی مودت هم حضور یافته و فاتحه‌ای برای شادی روح آن مرحوم در چهلمین روز درگذشتش خواندند. همه آمده بودند بازهم اما خبری از فوتبالیست‌های امروز نبود، آنها که ظاهرا دغدغه‌هایشان اجازه نمی‌دهد برای گرامیداشت اسطوره‌ای چون حجازی به بهشت زهرا بروند.

علاقمندان به حجازی که هنوز او را فراموش نکرده‌اند امروز با شعارهایی چون "داوی درد آبی فقط ناصر حجازی" و "ناصرخان بلند شو اس اس بیقراره" یاد آن مرحوم را گرامی داشته و با بازماندگان او ابراز همدردی می‌کردند.

حضور علی فتح الله‌زاده بر سر مزار مرحوم حجازی توجه زیاد حاضرین در قطعه نام آوران بهشت زهرا را به دنبال داشت. آنها از فتح الله‌زاده در خصوص آینده‌اش در باشگاه استقلال می‌پرسیدند که او پاسخگویی در این خصوص را به آینده‌ای نزدیک موکول کرد.

یکسال از وداع علاقمندان به فوتبال با ناصر حجازی گذشت و چهل روز است که اهالی رسانه مودت را در کنار خود ندارد تا با یادشان و نام نیکویی که از آنها باقی مانده روزگار را سرکنند.   

   


برای ارسال اولین نظر کلیک کنید