بررسی خودرو
بررسی خودرو

عکس‌هایی از کلاس S جدید عکس‌هایی از مرسدس‌بنز کلاس S

عکس‌هایی از کلاس S جدید 
 عکس‌هایی از مرسدس‌بنز کلاس S

عکس‌هایی از کلاس S جدید
عکس‌هایی از مرسدس‌بنز کلاس S جدید آن هم از سوی خود شرکت مرسدس منتشر شده است که نشان می‌دهد کلاس S جدید دارای تغییرات گسترده‌ای نسبت به مدل کنونی شده است. البته به زودی مرسدس این خودرو را به صورت رسمی رونمایی می‌کند که باید منتظر ماند تا عکس‌هایی بهتر و واضح‌تر از این مراسم منتشر شود.
در کاتالوگ این خودرو نقل شده که کلاس S جدید 5116 میلیمتر طول، 1899 میلیمتر عرض و 1496 میلیمتر ارتفاع دارد که نشان می‌دهد 20 میلیمتر طویل‌تر، 28 میلیمتر عریض‌تر و البته 25 میلیمتر کوتاه‌تر از مدل کنونی است.
خودرویی که در کاتالوگ معرفی شده، مدل S350 است که دارای یک پیشرانه 6 سیلندر دیزلی 3 است که 3 لیتر حجم دارد و می‌تواند 255 اسب‌بخار را تولید کند. همچنین شرحی بر مدل S400 موجود است که پیشرانه 6 سیلندر هیبریدی 3.5 لیتری روی آن نصب است و می‌تواند 302 اسب‌بخار را تولید کند. البته این خودرو در مدل S500 مجهز به یک پیشرانه غول‌پیکر 4.7 لیتری توربو است که می‌تواند 449 اسب‌بخار را تولید کند و البته بر خلاف مدل اول بنزین سوز می‌باشد.
حال باید کمی بیشتر منتظر ماند و دید در مراسم رونمایی دقیقا چه تجهیزات و امکاناتی روی این خودرو نصب شده و آیا می‌تواند کماکان رقیبی سرسخت برای هم‌وطنی خود یعنی ب‌ام‌و سری 7 شود یا خیر.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید