مطالب جالب!
مطالب جالب!

عکس های ترسناک راهپیمایی جادوگران سیاه (18+) راهپیمایی زوبی ها

عکس های ترسناک راهپیمایی جادوگران سیاه (18+) راهپیمایی زوبی ها

عکس های ترسناک راهپیمایی جادوگران سیاه (18+)
راهپیمایی زوبی ها (A zombie walk) در واقع تجمع افرادی است که لباس زومبی ها را بر تن کرده اند و معمولا در مکانهای متروکه دیدار میکنند. آنها شروع به راهپیمایی در شهر و فروشگاه ها و مراکز خرید میکنند. (عکس از Live Rasoloarison)
یک زامبی مرده ای است که از طریق یک جادو یا جهش به زندگی باز می گردد و برخی اعمال مهم مانند حرکت کردن را انجام می دهند. اگرچه می توانند برخی رفتارهایی را که از اولین زمان زنده بودن به یاد دارند را انجام بدهند، اما آنها تقریبا بیفکر بوده،قدرت خردورزی کمی دارند.
زامبی ها در فرهنگ قومی هاییتی وجود دارند و توسط وودوو(voodoo)،نوعی جادوگری سیاه آفریقایی خلق شده اند.اخیرا فیلمهایی در مورد زامبی ها تئوری های جدید ارائه می دهند، مبنی بر آنکه ویروس های ساخته شده توسط انسان یا آزمایشهای ژنتیکی مسئول به وجود آمدن زامبی ها هستند.چنین فیلمهایی تاکید زیادی بری جسم و خون دارند:جسم های فاسد و کرم هایی که همیشه با آنها هستند.
در قرون وسطا ،عموم مردم معتقد بودند که ارواح مردگان می توانند به زمین بازگردند و زندگان را شکار کنند.مطابق با " the Encyclopedia of Things that Never Were"،مخصوصا در قرون وسطی در فرانسه، مردگان زنده شده معمولا از به قصد انتقام از دنیای مرگ باز می گردند.
این مردگان زنده شده معمولا به شکل اجساد لاغر یا اسکلت انسان بوده و شبها اطراف قبرستان ها پرسه می زنند.زامبی در فرهنگ های دیگری در سراسر دنیا هم وجود دارند مانند چین، ژاپن،هند و بومی های آمریکا.


برای ارسال اولین نظر کلیک کنید