مسیر سبز
مسیر سبز

عیادت نماینده رهبری از آیت‌ الله مهدوی کنی خبرگزاری

عیادت نماینده رهبری از آیت‌ الله مهدوی کنی
خبرگزاری مهر:  حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی به نمایندگی از حضرت آیت الله خامنه ای از آیت الله مهدوی کنی عیادت کرد.

آیت الله مهدوی کنی رییس مجلس خبرگان رهبری در ساعت 15 چهارشنبه 14خرداد 93 و پس از شرکت در مراسم بیست و پنجمین سالگرد ارتحال امام امت  و پس از بازگشت به منزل دچار حمله قلبی و به بیمارستان بهمن منتقل شد.

وی در حال حاضر در بخش ICU این بیمارستان در حالت کما بستری است.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی از آیت الله مهدوی کنی عیادت کرد.

وی پس از عیادت از رئیس مجلس خبرگان در پاسخ به خبرنگار مهر اعلام کرد که به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب و به دستور ایشان به عیادت آمده است .

وی با بیان اینکه آیت الله مهدوی کنی با وجود ناراحتی قلبی به مراسم دیروز در حرم امام (ره) آمده بود، گفت که این موضوع سبب تشدید بیماری قلبی وی شده است با این حال وضعیت جسمانی رئیس مجلس خبرگان نسبت به عصر بهتر شده هر چند همچنان بیهوش است.

 همچنین حجت الاسلام ناطق نوری برای عیادت از آیت الله مهدوی کنی در بیمارستان بهمن حضور یافت.

حسن روحانی رئیس جمهور با حضور در این بیمارستان از آیت الله مهدوی کنی عیادت کرد و در صحبت با پزشکان معالج در جریان وضعیت جسمانی و روند درمان وی قرار گرفت.

روحانی پس از عیادت به خبرنگاران گفت: آیت الله مهدوی کنی از چهره های بنام انقلابی، فرهنگی، علمی و دینی است و در کشور از حمایت همه روحانیت و مردم برخوردارند.

رئیس جمهور با بیان اینکه تیم پزشکی همه تلاش خود را برای بازگشت سلامت وی بکار می بندد، افزود: مردم و ما همه دعاگو هستیم که انشاء الله سلامت کامل ایشان برگردد و به خدمات خود به مردم و کشور ادامه دهند .

امیر عطاالله صالحی فرمانده کل ارتش از آیت الله مهدوی کنی عیادت کرد.

همچنین محمد باقر قالیباف شهردار تهران و محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور بر بالین رئیس مجلس خبرگان رهبری حضور یافتند.

شریعتمداری در جمع خبرنگاران از تغییرات مثبت وضعیت جسمانی آیت الله مهدوی کنی نسبت به زمان ورود به بیمارستان خبر داد.

حمید رضا مقدم فر معاون فرهنگی سپاه همچنین سید محمد حسینی وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی از دیگر چهره های حضور یافته در بیمارستان بهمن برای عیادت از آیت الله مهدوی کنی بودند.

جمعی از دانشجویان دانشگاه امام صادق نیز در راهروهای بیمارستان جویای حال این روحانی برجسته انقلاب که ریاست این دانشگاه را بر عهده دارد ، هستند.

آیت الله مهدوی کنی متولد ۱۳۱۰ بوده و دبیرکلی جامعه روحانیت مبارز، ریاست مجلس خبرگان رهبری و ریاست عالی مجتمع مروی و دانشگاه امام صادق از جمله مسئولیت های کنونی وی است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید