هر روز!
هر روز!

غیرفعال کردن ذخیره رمزها در مرورگر کروم غیرفعال کردن ذخیره

غیرفعال کردن ذخیره رمزها در مرورگر کروم
غیرفعال کردن ذخیره رمزها در مرورگر کروم : غیرفعال کردن ذخیره رمزها در مرورگر کروم

: کروم از سرعت و امنیت مناسبی برخوردار است و بسیاری از کاربران از عملکرد این مرورگر رضایت دارند. یکی از قابلیت های این مرورگر (در دیگر مرورگرها نیز این قابلیت وجود دارد) ذخیره سازی نام کاربری و رمزعبور در حافظه آن و تایپ خودکار آنها هنگام مراجعه مجدد به سایت های مدنظر است
به گزارش : به کمک این قابلیت می توانید بدون نیاز به تایپ نام کاربری و رمزعبور خود در سرویس جیمیل به محوطه ایمیل خود وارد شوید، با انجام عملیات ورود به دیگر سرویس ها مانند دراپ باکس، ایمیل یاهو و هر سایت دیگری که نیازمند رمز عبور است، در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید. این قابلیت بسیار سودمند است، اما چنانچه افراد دیگری نیز از رایانه شما استفاده کنند، این احتمال وجود دارد کاربران غیرمجاز به محوطه های کاربری شما وارد شده و در اطلاعات شما سرکشی کنند. دوست دارید این قابلیت را غیرفعال کنید تا نگران اطلاعات خصوصی خود نباشید؟
غیرفعال کردن ذخیره رمزها
۱ ـ مرورگر کروم را اجرا کرده از بالا سمت راست روی منوی اصلی که با آیکونی شامل سه خط افقی به نمایش درآمده است، کلیک کنید.
۲ ـ گزینه Settings را کلیک کرده و در کادر جستجو عبارت manage password را وارد کنید.
۳ ـ علامت چک مارک کنار عبارت Offer to save your web passwords را غیرفعال کنید تا کروم درخصوص ذخیره نام کاربری و رمزهای عبور از شما سوال نکند.
حذف رمزهای ذخیره شده
۱ ـ همانند روش قبل از منوی اصلی مرورگر به بخش تنظیمات بروید و در کادر جستجو عبارت manage password را وارد کنید.
۲ ـ روی لینک Manage Passwords کلیک کرده و در فهرست به نمایش درآمده با انتخاب هریک از گزینه های موجود و کلیک روی آیکون حذف، اطلاعات ذخیره شده در مرورگر را حذف کنید./ باشگاه خبرنگاران
 
* فارسی کردن گوگل کروم در سه مرحله
* از صفحات کروم، خروجی PDF بگیرید +آموزش تصویری
* ری استارت کردن مرورگر بدون از دست رفتن صفحات
* معرفی آسیب پذیرترین مرورگرهای سال ۲۰۱۴
 
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید