مسیر سبز
مسیر سبز

فال روزانه 25 / 8 / 1392 فال روزانه 25

فال روزانه 25 / 8 / 1392
فال روزانه 25 / 8 / 1392

فال روزانه متولدین فروردین
امروز درست برعکس جنسیت خود فکر خواهید کرد که چندان هم چیز بدی نیست زیرا می توانید هر مساله ای را از دید درست و منطقی آن درک کنید و مسایل ارزشمندی یاد بگیرید. از این فرصت برای درک جوانب مختلف اهداف خود استفاده کنید تا بهتر و سریع تر بتوانید به آنها برسید. امروز این شهامت را خواهید داشت تا با فرد مورد علاقه خود در مورد احساسات خود صحبت کنید. شاید کمی عصبی و هیجان زده باشید اما از این مساله ناراحت نشوید این حالت کاملا نرمال و طبیعی است.
فال روزانه متولدین اردیبهشت
امروز مسوولیت انجام کارها را به فردی واگذار خواهید کرد که تصور می کنید بهتر از شما می تواند آن را مدیریت کند. اگر واقعا تصور می کنید مهارت و توان انجام پروژه را ندارید، این کار را انجام دهید زیرا باعث می شود تا دیگران احترام بیشتری برای شما قایل شوند. در غیر این صورت ممکن است نتیجه بدی در انتظار شما باشد. مدتی است احساس می کنید رابطه شما تکراری و خسته کننده شده است اما امروز این فرصت را پیدا خواهید کرد تا رو در رو با شریک خود صحبت کنید. این مکالمه می تواند دید جدیدی از رابطه به شما بدهد. در ضمن، باید صادق نیز باشید.
فال روزانه متولدین خرداد
امروز حس خوبی دارید اما به واسطه حساسیت بسیار بالا که در وجود شما هست، دیگران طور دیگری در مورد شما قضاوت خواهند کرد. اما خیلی به این موضوع اهمیت ندهید. بهتر است زمان خود را صرف یادگیری مسایل ارزشمندی کنید که دیگران بلد نیستند و از آن برای تحقق اهداف خود بهره بگیرید. اگر احساس می کنید این اواخر رفتار و گفتار طرف مقابل شما کمی عجیب شده است و باب میل شما نیست، بهتر است این مساله را به او گوشزد کنید شاید خودش نداند و به این وسیله رفتارش را تغییر دهد.
فال روزانه متولدین تیر
به احساسات و صداهای دورنی خود گوش کنید. پیش از اینکه کاری بر مبنای احساسات انجام دهید، در مورد کارها و حرف هایی که می خواهید بگویید خوب فکر و برنامه ریزی کنید. البته بهتر است امروز را استراحت کنید و فکرهایتان را فقط روی کاغذ پیاده کنید تا فراموش نشوند. امروز بهتر است هیچ اقدامی برای شروع هیچ کاری انجام ندهید. امروز یا مدام در حال داد و بیداد با شریک زندگی خود هستید یا متوجه می شوید که بهتر است رفتارهای خود را تغییر دهید. اگر خود را تغییر دهید نتایج بسیار بهتری به دست خواهید آورد. بنابراین بهتر است مهربان تر باشید.
فال روزانه متولدین مرداد
همه رویدادها دست به دست هم خواهند داد تا شما بتوانید با موفقیت کارهای خود را پیش ببرید. اگر بتوانید امروز مقدمات و امکانات لازم برای اجرای پروژه های کاری جدید را مهیا کنید، قدم بعدی برایتان بسیار آسان تر خواهد شد. اما اگر جزئیات را نادیده بگیرید، ممکن است با مشکل مواجه شوید. امروز خیلی دوست دارید به طور عمیق در مورد رابطه خود فکر کنید. تغییرات موجب هراس شما هستند اما می توانند فاز جدیدی از رابطه را برایتان نمایش دهند که شاید خوشایندتر باشد. البته تغییرات نیز با گذشت زمان مثبت یا منفی بودن خود را نشان می دهند.
فال روزانه متولدین شهریور
امروز خیلی جالب نیست که شوخ و بذله گو باشید و بهتر است بیشتر روی منطق صحبت و رفتار کنید. سعی کنید در انتخاب لباس خود نیز نهایت دقت را داشته باشید. در پاییز هر لحظه احتمال بارش باران وجود دارد، بنابراین چتر همراه داشته باشید. اگر قرار است در جمعی حاضر شوید، هنگام ورود جو را نگاه کنید و بر اساس آن رفتار کنید. در مورد رابطه کنونی خود دچار تردید می شوید و قصد ایجاد تغییرات دارید. اما روش هایی که در ذهن شما است بیش از اندازه فانتزی و خیالی هستند و پایه منطقی ندارند. بهتر است عقلانی فکر کنید تا نتیجه بهتری بگیرید. 

فال روزانه متولدین مهر
امروز خیلی رک و راست هستید و حتی شاید رفتارهای ناشایست و از روی عصبانیت نیز از خود بروز دهید. این رفتارها را هیچ کس نمی پسندد. روی گفتار و کردار خود کنترل داشته باشید و اجازه ندهید بخش عصبانی مغز شما کارهایی کند که باعث رنجش دیگران می شود. به دیگران نیز اجازه ندهید موجب ناراحتی شما شوند. امروز باید چهارچشمی مراقب رابطه خود باشید زیرا ممکن است انتظارات و خواسته های شما از همسر یا نامزدتان به اندازه ای باشند که موجب خستگی او شوند. و این مساله می تواند چهره واقعی او را نشان دهد که چندان برایتان جالب نیست.
فال روزانه متولدین آبان
امروز با دوستان خود رابطه بسیار خوبی دارید و همه از یکدیگر پشتیبانی می کنید. با صبر و کمی درک بیشتر می توانید مسایل جدید و ارزشمندی از اطرافیان یاد بگیرید که برای زندگی شما خوب هستند. حتی برای توسعه دیدگاه خود نسبت به آدم ها می توانید وارد گروه جدیدی از آدم ها با رفتارها و عادت های جدید بشوید. امروز می توانید برخلاف همیشه رفتار متفاوتی با فرد مورد علاقه خود داشته باشید تا موجب تعجب و خوشحالی او بشود. این مساله ساده می تواند صورت جدیدی از زندگی را به شما نشان دهد که موجب تعجب خودتان نیز می شود.
فال روزانه متولدین آذر
امروز تجربه های احساسی عجیبی خواهید داشت. شاید حتی امروز برای مساله ای اشک بریزید که تا دیروز حتی احساسات شما را تحریک هم نمی کرد چه برسد به اینکه موجب برانگیخته شدن هیجانات شما بشود. نگران چیزی نباشید فقط به احساسات خود اجازه نمایش بدهید. چه اشکالی دارد اگر دیگران از تمایلات و روحیات درونی شما آگاه شوند؟ راحت باشید. همیشه دوست دارید همه چیز سر جای خودش باشد اما امروز رابطه شما با شریک زندگیتان اصلا خوب نیست. احتمالا با هم مشاجره ای خواهید داشت که خیلی خوشایند نیست.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید