مسیر سبز
مسیر سبز

فتح اله‌زاده: به رییس جمهور نامه می‌نویسم ایلنا : مدیرعامل

فتح اله‌زاده: به رییس جمهور نامه می‌نویسم
ایلنا : مدیرعامل باشگاه استقلال تهران با تاکید براینکه استقلال مشکلات مالی بسیاری دارد، از نامه نگاری خود به محمود احمدی‌نژاد خبر داد.

 علی فتح اله‌زاده در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه باشگاه استقلال به لحاظ مالی در مضیقه است، گفت: پرسپولیس از امکانات دولتی بهره می‌برد در حالی که این امکانات برای ما وجود ندارد. اگر این بحث درست باشد پس باید به ما هم این امکانات داده شود. متأسفانه اخیر یک سری خودروهایی به آن‌ها کمک شد که به ما داده نشد. اگر وضعیت به همین ترتیب پیش برود از هوادارانمان می‌خواهم خودروهای آن شرکت‌ها را تحریم کنند. چرا آن‌ها از رانت استفاده می‌کنند در حالی که ما هم در مضیقه هستیم. مطمئنا به زودی نامه‌ای به محضر رئیس‌جمهور می‌نویسم و می‌گویم که چقدر مشکل داریم.

وی در ادامه گفت: امسال در فصل نقل و انتقالات اسیر حاشیه و جوسازی‌ها نشدیم. وقتی خود رسانه‌ها به یک تیم لقب کهکشانی می‌دهند دیگر ما باید چه کار کنیم. نمی‌توانیم این بازیکنان را کنار بگذاریم. تیم ما کامل است و وضعیت ما با پرسپولیس فرق می‌کند. پرسپولیس بازیکن نداشت و به همین دلیل ضعیف بود و نتایج خوبی نمی‌گرفت از همین رو مجبور بودند که تیم را زیر و رو کنند. ما اگر اسکلت تیممان را حفظ و سه، چهار بازیکن را به آن اضافه کنیم، تیم خوبی خواهیم داشت.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره شایعه صحبت پرسپولیس با تیموریان نیز گفت: اگر به صحبت کردن است من هم می‌توانم همین حالا شماره مسی را بگیرم و با او صحبت کنم. بازیکن باید تیمی را بخواهد و شرایط برای او مهیا باشد. مطمئن باشید اگر تیموریان به خارج از کشور نرود غیر از استقلال در تیم دیگری بازی نمی‌کند.

وی درباره این شایعه و خبرسازی که به نظر می‌رسد هیات مدیره قصد دارد به فتح‌اله‌زاده فشار وارد کند تا او از سمتش استعفا بدهد و پس از آن منابع مالی به باشگاه تزریق شود، گفت: من چند دفعه باید استعفا بدهم؟ این مسئله طوری شد که خود رسانه‌ها می‌گفتند حاجی رفت و برگشت. بالا‌تر از استعفا که چیز دیگری نداریم. اگر این گونه است چرا نگذاشتند بروم؟ اما نه، ما واقعا مشکل مالی داریم و همه هیات مدیره در تلاش هستند که منابع مالی به باشگاه تزریق شود و جلسات چند ساعته طولانی را برای این موضوع برگزار می‌کنیم.

فتح‌اله‌زاده گفت: هواداران نگران نباشند. ما با چنگ و دندان تیم را حفظ می‌کنیم. اگر من پول نداشته باشم اما اعتبار زیادی دارم. ما حواسمان به همه جا هست و از برنامه باشگاه مس که خواهان سیدمهدی رحمتی است با خبریم. ما دستمان تنگ است ولی حواسمان جمع است. هواداران، نگران نباشند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید