هر روز!
هر روز!

فراخوان تلگرامی پوران درخشنده، ۱۲ هزار نفر را برای تست بازیگری

فراخوان تلگرامی پوران درخشنده، ۱۲ هزار نفر را برای تست بازیگری

فراخوان تلگرامی پوران درخشنده، ۱۲ هزار نفر را برای تست بازیگری کشاند 
: پوران درخشنده که به تازگی برای انتخاب بعضی از بازیگران فیلم تازه اش فراخوانی تلگرامی داده است، گفت: «تصور نمی کردم بعد از این فراخوان، ۱۲ هزار نفر، ظرف چهار روز ثبت نام کنند». ادامه را در بنیتا بخوانید.
 
: فراخوان تلگرامی پوران درخشنده، ۱۲ هزار نفر را برای تست بازیگری کشاند 
به گزارش : پوران درخشنده که به تازگی برای انتخاب بعضی از بازیگران فیلم تازه اش فراخوانی تلگرامی داده است، گفت: «تصور نمی کردم بعد از این فراخوان، ۱۲ هزار نفر، ظرف چهار روز ثبت نام کنند». ادامه را در بنیتا بخوانید.
این فیلم ساز که قصد دارد فیلم «طلاق عاطفی» را بسازد، ادامه داد: «طبیعتاً در کنار بازیگران اصلی فیلم چند نقش فرعی هم داریم که می توانستیم از بازیگران سینما کمک بگیریم اما فکر کردم این نقش ها را برای ورود علاقه مندان و استعدادهای تازه ای که دوست دارند وارد حیطه بازیگری سینما شوند و به دنبال فرصت هستند، در نظر بگیریم. به همین دلیل فکر کردم بهتر است با یک فراخوان تلگرامی آن ها را دعوت به همکاری کنم».
درخشنده اضافه کرد: «در این فیلم علاوه بر بازیگران اصلی تعداد اندکی پسر و دختر نوجوان نیاز داریم اما بعد از اعلام فراخوان، ۱۲ هزار نفر در چهار روز ثبت نام کردند! در حالی که درمجموع ما به حدود ۲۰ تا ۳۰ نفر نیاز داریم و ناگهان با چنین حجم زیادی روبرو شدیم[
وی درباره برگزاری آزمون از این متقاضیان توضیح داد: «قرار است روزهای آینده از آنان تست بگیریم و بعد از ارزیابی اولیه، از میان آن ها دست به انتخاب می زنیم. هرچند با این شیوه، انتخاب بازیگر بسیار دشوار است و در هر صورت تعداد زیادی پشت خط می مانند».
درخشنده برای تمام علاقه مندان ورود به سینما آرزوی موفقیت کرد و در عین حال گفت: این تجربه باعث شد که دیگر برای فیلم های بعدی ام فراخوان ندهم چون واقعاً شرایط دشواری را ایجاد می کند.
به گفته او، در حال حاضر حضور «مریلا زارعی»› و «فرهاد اصلانی» در فیلم «زیر سقف دودی» قطعی است و ظرف چند روز آینده نیز ترکیب نهایی بازیگران مشخص می شود.
«زیر سقف دودی» فیلم نوین پوران درخشنده است که موضوع آن درباره طلاق عاطفی است. این فیلم ساز امیدوار است مهرماه این فیلم را کلید بزند و پیش بینی می کند نخستین نمایش آن در جشنواره فیلم فجر باشد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید