مسیر سبز
مسیر سبز

فردا سرنوشت مورينيو مشخص مي‌شود خبرگزاری فارس: سرنوشت سرمربي پرتغالي

فردا سرنوشت مورينيو مشخص مي‌شود
خبرگزاری فارس: سرنوشت سرمربي پرتغالي براي ماندن در رئال‌مادريد فردا در جلسه با هيئت مديره اين باشگاه مشخص مي‌شود.

ژوزه مورينيو پس از شکست تيمش مقابل اتلتيکو مادريد در فينال کوپا‌دل‌ري به رسانه‌ها گفت: طبيعي است براي اينکه هواداران بفهمند فصل آينده چه اتفاقي خواهد افتاد، تا پايان فصل منتظر نشويم. وقتي با رئيس باشگاه جلسه بگذارم و تصميم بگيريم، باشگاه بيانيه رسمي‌اش را اعلام خواهد کرد.

بر اساس گزارش‌هاي پايگاه راديويي «کوپه» اسپانيا، اين تصميم فردا اعلام مي‌شود. اين پايگاه راديويي بعدازظهر گذشته اعلام کرد که تصميم براي پايان دادن به سرمربيگري آقاي خاص در برنابئو در نشست دوشنبه هيئت مديره رئال اتخاذ مي‌شود و در همين هفته رسما اعلام خواهد شد.

سفيدپوشان هنگامي که اين مربي ماه مي گذشته قرارداد خود را تمديد کرد، اعلام کردند: «بهترين سرمربي جهان تا سال 2016 در رئال مادريد خواهد ماند.» تقريبا يک سال پس از آن اين قرارداد به پايان مي‌رسد و اين به مورينيو و فلورنتينو پرس بستگي دارد که آيا او در دو بازي باقي مانده در ليگ مقابل سوسيه‌داد و اوساسونا همچنان روي نيمکت اين تيم باشد يا خير.

مورينيو با 3 جام به حضورش در رئال پايان مي‌دهد: قهرماني در ليگ، قهرماني در کوپا‌دل‌ري و قهرماني در سوپرجام. وي همچنين تيم را 3 بار به نيمه‌نهايي ليگ قهرمانان اروپا رسانده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید