مسیر سبز
مسیر سبز

فرزاد فرزین این بار برای صلح جهانی خواند تماشا: فرزاد

فرزاد فرزین این بار برای صلح جهانی خواند 
 تماشا: فرزاد

فرزاد فرزین این بار برای صلح جهانی خواند
تماشا: فرزاد فرزین عادت دارد که در برنامه های زنده اش، علاوه بر اجرای پر شور قطعاتش، نمایش های تصویری فراوانی را نیز تدارک ببینند. این بار هم این خواننده در ادامه همین روند، برنامه اش را در تهران و برج میلاد و به همت شرکت «اکسیر نوین» روی سن برد تا دوستدارانش در شبی پرهیجان، قطعات جدید این خواننده را به صورت زنده شاهد باشند. نکته جالب توجه این اجرا حضور حسام نواب صفوی به عنوان نوازنده پیانو در قطعه «صلح جهانی» در آخر این برنامه بود که حاضران در سالن را به شدت غافلگیر کرد.

افتتاحیه برنامه های این خواننده همیشه جزو پرهیجان ترین بخش های نمایش هایش است و فرزین این بار هم دوستداران شرا غافلگیر کرد. او برای این برنامه یک لوزی بزرگ نورانی را در انتهای صحنه طراحی کرده بود و به محض شروع قطعه و در حالی که همه برای دیدن آقای خواننده لحظه شماری می کردند، از داخل این لوزی نورانی، قطعه پرطرفدار «دوریت» را شروع به خواندن کرد و در حالی که لوزی با سرعت کمی در حال چرخیدن بود به یکباره نور روی فرزین رفت تا صدای هواداران به هوا برود.رومی ها حمله کردند!

بعد از این معرفی جالب، فرزین از لوزی نورانی پایین آمد و ملودی قطعه «بیا بیا» توسط نوازنده ها نواخته شد و به محض شروع این قطعه، حدود بیست نفر با لباس سربازان رومی روی سن آمدند و به نوعی سعی کردند کلیپ این قطعه را در روی سن بازسازی کنند. اتفاقی که با استقبال مخاطبان حاضر در سالن روبرو شد و باعث شد باز هم توانایی بالای این خواننده برای جذاب کردن کنسرتش به همه ثابت شود.

قطعات پرطرفدار

فرزاد قطعات پرطرفدارش را یکی پس از دیگری به اجرا درآورد. از جمله این قطعات می توان به «عذاب»، «چیکه چیکه»، «بچه»، «می دونم»، «نگو دوسم نداری» و ... اشاره کرد که در این بین قطعه «بچه» بیشتر از بقیه قطعات مورد توجه قرار گرفت.

انرژی بالای نوازنده ها

علاوه بر اجرای پر انرژی خود فرزین، نوازنده های گروه «شوک» هم نقش بزرگی در پرهیجان تر کردن این برنامه داشتند. از یاشار خسروی بگیرد که با «ساکسیفون»اش گاه گداری روی سن می آمد و تکنوازی می کرد، امیر میلاد نیکزاد و ایلیار خسروی و بقیه نوازنده ها که علاوه بر نوازندگی، بخش هایی از حرکات نمایشی برنامه را هم بر عهده داشتند که خود فرزین هم حرکات آنها را مدیریت می کرد و با اشاره های مختلف از آنها می خواست که حرکاتشان را انجام دهند.

بابک، بابک...

زمانی که فرزین شروع به معرفی حاضران در سالن کرد، کل جمعیت سالن به صورت یکصدا و بدون توجه به صحبت های فرزاد فرزین با شعار: «بابک، بابک ...»، خواننده پرطرفدار این روزهای بازار موسیقی را که در ردیف اول نشسته بود، تشویق کردند که همین باعث شد فرزین به شوخی وسط شعار آنها بپرد و بگوید: «ما داریم حرف می زنیم ها مثلا ... این چه وضعشه؟!»

سپس بابک جهانبخش را به حاضرین در سالن معرفی کرد تا تشویق های ممتد به احترام حضور این خواننده پرطرفدار در سالن به صدا دربیاید.

مهمانان برنامه

از دیگر چهره های شناخته شده حاضر در سالن می توان به امیر فتحی (رهبر ارکستر بابک جهانبخش)، یاحا کاشانی، کوشان حداد و شهاب رمضان اشاره کرد که به ترتیب از سوی فرزین به حاضران معرفی شدند.

وقتی همه از تعجب خشکشان زد

انتهای این کنسرت دختر بچه ای با لباس سفید، پس از پخش ویدئویی با محتوای جنگ و خونریزی روی سن آمد و شعری در مذمت جنگ و خونریزی در جهان خواند. سپس نور سالن به صورت کامل گرفته شد و به محض اینکه نوای پیانو در تاریکی محض طنین انداز شد، یک شاخه نور سفید روی نوازنده آن افتاد تا همه حاضران از پیانونوازی یک بازیگر شناخته شده تعجب کنند.

نوازنده پیانو کسی نبود جز «حسام نواب صفوی» که با لباس سفید پشت پیانو نشسته بود و جمعیت به محض نقش بستن چهره او روی مانیتور، به تشویق او پرداختند. سپس فرزین با اجرای قطعه «صلح جهانی» برنامه اش را به پایان برد تا شب پرشور و هیجان این خواننده در میلاد، با پایانی به یادماندنی به اتمام برسد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید