هر روز!
هر روز!

فرمانده سپاه گرمی معرفی شد+تصاویر : فرمانده سپاه گرمی معرفی

فرمانده سپاه گرمی معرفی شد+تصاویر : فرمانده سپاه گرمی معرفی

فرمانده سپاه گرمی معرفی شد+تصاویر
: فرمانده سپاه گرمی معرفی شد+تصاویر
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سیفار، امروز صبح مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه ناحیه گرمی با حضور سردار فرهنگ مستعد حصاری جانشین فرماندهی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل، فرماندار و امام جمعه  انگوت،  مدیران دستگاه‎ها و ادارات دولتی شهرستان، مسئولان نظامی و انتظامی و بسیجیان  در سالن حافظ اداره ارشاد برگزار شد.
به گزارش : سردار فرهنگ مستعد حصاری گفت:  مسئولیت در سپاه به منزله تصدی میز و مقام نیست بلکه جابجایی سنگری به سنگری دیگر برای سربازان ولایت است و حراست از دستاورد های انقلاب می باشد.
وی خاطر نشان کرد: برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و عمل به شعار سال همه ما باید مثل دوران جنگ موفقیت ها را منصوب به خدا بدانیم و در رفع کاستی ها تلاش و تعامل داشته باشیم و این امر در درون سازمان برای نظامیان به عنوان یک سرباز، برای اطاعت از فرمانده کل قوا واجب است و در نهادهای دیگر کشور و برای عموم مردم مصداق اطاعت از ولی امر مسلمین یک فریضه الهی است.
وی  ضمن تقدیر و تشکر از زحمات سرهنگ حسن نوری  فرمانده سابق سپاه گرمی گفت: سرهنگ نوری هر چه داشت با تمام وجود در جهت ایفای مسئولیتش به نحو احسن در طبق اخلاص گذاشته است و ضمن تبریک به سرهنگ طاهر رحیمی  فرمانده نوین ناحیه گرمی برای او آرزوی توفیق روز افزون از خداوند مسئلت داریم.
 
انتهای پیام/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید