مسیر سبز
مسیر سبز

فرهاد کاظمی: خوشحالم که صعود کردیم خبرگزاری ایسنا: ‌فرهاد کاظمی

فرهاد کاظمی: خوشحالم که صعود کردیم
خبرگزاری ایسنا: ‌فرهاد کاظمی پس از پیروزی تیمش برابر سیاه جامگان مشهد، اظهار کرد: خوشحال هستم که توانستیم این بازی را با پیروزی به پشت سر بگذاریم. البته خیلی‌ها نمی‌خواستند تیم فرهاد کاظمی بالا بیاید اما خدا را شکر اینگونه نشد.

وی در مورد بازی در برابر فجر نیز گفت: نگران آن بازی نیستم. مردم همه چیز را می‌بینند. امروز خوشحال بودم که مردم به یاد ابومسلم به ورزشگاه آمده بودند، سیاه جامگان تیم خوبی بود که می‌توانست با پیروزی در این دیدار به دور بعد صعود کند. ممکن بود یکی از فرصت‌های گلزنی‌ آنها به گل تبدیل شود و آنها به جای ما به دور بعد صعود کنند.

وی همچنین با اشاره به تماشاگران این بازی گفت:‌ برگ برنده این بازی تماشاگرانی بود که به ورزشگاه آمده بودند. تیم سیاه جامگان واقعاً زحمت کشیده است تا به این جا رسیده است البته ما هم پتانسیل اینکه به عنوان تیم اول به دور بعد صعود کنیم را داشتیم اما متاسفانه اینگونه نشد.

کاظمی با اشاره به شرایط باشگاه ابومسلم گفت: ابومسلم تیم ریشه‌داری است و به نظر من بی‌مسئولیت بودن مسئولان باعث شده شرایطش اینچنین باشد. ابومسلم بزرگترین سرمایه انسانی را دارد اما مسئولین به این تیم کمک نمی‌کند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید