هر روز!
هر روز!

فروشگاه ویکتوریا بکهام با طراحی ایرانی!! فروشگاه ویکتوریا بکهام با

فروشگاه ویکتوریا بکهام با طراحی ایرانی!! فروشگاه ویکتوریا بکهام با

فروشگاه ویکتوریا بکهام با طراحی ایرانی!!
فروشگاه ویکتوریا بکهام با طراحی ایرانی!!
به نقل از مدآنلاین : این فروشگاه، اولین فروشگاهی است که ویکتوریا بکهام چهل ساله و همسر فوتبالیست مشهور، دیوید بکهام افتتاح می‌کند. او از سال 2008  برند لباس خود را تاسیس کرد. فروشگاه ویکتوریا بکهام سه طبقه دارد ، دیوارها با آینه‌های دودی‌رنگ تزئین شده‌اند و لباس‌ها توسط زنجیرهایی که به سقف آویزان هستند دور تا دور فروشگاه قرار گرفته‌اند. فرشید موسوی، طراح ایرانی نهایت دقت ، هنر و ظرافت را در طراحی این فروشگاه به‌کار برده است و به تمامی جزئیات به شکلی بسیار هوشمندانه و زیبا پرداخته است.
به نوشته شیپورچی، طراحی این فروشگاه بسیار خاص است و در آن ابتکارات جالبی دیده می‌شود؛ برای مثال در این فروشگاه هیچ نوع صندوق پولی دیده نمی‌شود و تمامی خریدها توسط آی پاد صورت می‌گیرد . علاوه بر این هیچ مانکنی نیز در ویترین فروشگاه برای نمایش لباس‌ها به چشم نمی‌خورد! 
به گفته ویکتوریا بکهام این کار برای برانگیختن حس کنجکاوی مخاطبان انجام شده است. شاید تمامی کسانی که به داخل فروشگاه می‌آیند، قصد خرید  نداشته باشند، ولی این سبکی نو و جالب است وحس خرید کردن را متفاوت می‌سازد. 
 پیشخان‌های سنتی و معمولی جای خود را با نیمکت‌هایی از چوب گردو عوض کرده‌اند و اتاق‌های پرو لباس بسیار بزرگ و جادار با مبل‌هایی برای نشستن کودکان است.
فرشید موسوی، استاد مدرسه طراحی دانشگاه هاروارد آمریکاست و از جمله کارشناسان سرشناس معماری در جهان به‌شمار می‌آید. شرکتی که او در لندن تاسیس کرده و به نام دفتر معماری خارجی (FOA) مشغول به فعالیت است به عنوان یکی از برجسته‌ترین و خلاق‌ترین شرکت‌های معماری در طراحی‌های شهری و چشم‌اندازها در سراسر جهان شناخته می‌شود.


برای ارسال اولین نظر کلیک کنید