بررسی خودرو
بررسی خودرو

فروش با تسهیلات بدون بهره ایرتویا از اوایل امسال

فروش با تسهیلات بدون بهره ایرتویا 
 از اوایل امسال

فروش با تسهیلات بدون بهره ایرتویا
از اوایل امسال بود که ایرتویا یکی پس از دیگری محصولات مختلفی از تویوتا و لکسوس را به بازار روانه کرد. گویا این روند هنوز ادامه دارد و بمب‌باران سنگینی بر روی رقیبان کره‌ای، ژاپنی و آلمانی در حال اجراست. ابتدا نسل جدید لکسوس‌های ES، IS و GS معرفی و عرضه شدند و پس از ورود نسل جدید کرولا (که به صورت فیلم در سایت آن را بررسی کردیم)، خبر از ورود نسل جدید یاریس هاچ‌بک آن هم با چهره‌ای دگرگون شده به گوش خورد (برای آشنایی بیشتر با یاریس هاچ‌بک جدید اینجا کلیک کنید). هنوز این هاچ‌بک جدید به بازار نیامده لکسوس IS با پک F Sport و البته در تعداد بسیار کم عرضه شد و هنوز هم زمزمه‌هایی از ورود چند خودروی جدید دیگر به گوش می‌خورد که با قوت گرفتن ورود آن‌ها به بازار در سایت معرفی خواهند شد.
حال بگذارید سری به شرایط فروشی که توسط این شرکت ارایه شده نیز بزنیم. هم‌اکنون فروش نقدی و اقساطی خودروهای کرولا و یاریس هاچ‌بک و سدان در مدل‌های 2015 در جریان است و مدل‌های مختلف دیگری مانند کمری GLX SPL، کرولا XLI SPL و لکسوس IS250 مدل 2014 دارای شرایط فروشی با تسهیلات بدون بهره و بدون ضامن هستند. بطور مثال لکسوس IS250 که این روزها با 6 سیلندر و چهره‌ای خشمگین حسابی برای رقیبان خود شاخ و شانه کشیده 265 میلیون تومان قیمت خورده (در بازار آزاد 270 تا 280 میلیون تومان قیمت دارد) که می‌توانید 48 میلیون تومان آن را به صورت 6 ماهه و بدون بهره پرداخت کنید.
اما خودروی جدیدی که در بخشنامه ایرتویا به چشم می خورد و قرار است به زودی خیابان‌های کشور را لمس کند، لکسوس GS با پک F Sport است که چهره‌ای بسیار خشن‌تر و جدی‌تر از مدل استاندارد دارد. مدل استاندارد این خودرو هم‌اکنون با احتساب مالیات بر ارزش افزوده و هزینه‌های شماره‌گذاری و فیش 10 درصد 289 میلیون تومان قیمت دارد اما قیمتی که ایرتویا برای GS F Sport در نظر گرفته 335 میلیون تومان است. چهره GS F Sport بسیار خشن‌تر و اسپرت‌تر از مدل استاندارد است و تغییرات انجام شده روی آن از GS یک سامورایی جذاب ساخته است. عکس‌هایی که در زیر مشاهده می‌کنید همگی از مدل F Sport هستند.
برای مشاهده بخشنامه و کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط فروش اینجا کلیک کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید