بررسی خودرو
بررسی خودرو

فروش بنتلی کانتیننتال کریستیانو رونالدو کریستیانو رونالدو، یکی از بهترین

فروش بنتلی کانتیننتال کریستیانو رونالدو 
 کریستیانو رونالدو، یکی از بهترین

فروش بنتلی کانتیننتال کریستیانو رونالدو
کریستیانو رونالدو، یکی از بهترین بازیکنان فوتبال جهان که به خاطر داشتن اتومبیل‌های مختلف نام آن در رسانه‌های خودرویی زیاد به چشم می‌خورد، به تازگی یکی از خودروهای قدیمی خود را به قیمت 94 هزار و 965 دلار برای فروش گذاشته است.
با توجه به گزارش‌های متعدد، قرار داد کریستیانو رونالدو در سال 2016 به حداقل 24 میلیون دلار رسیده که مبلغی بیشتر از ارقام قراردادهای لیونل مسی و زلاتان ابراهیموویچ است. علاوه بر اینکه کریستیانو رونالدو راه دیوید بکام را برای تولید برند اختصاصی خود یعنی CR7 دنبال می‌کند، شاهد خرید خودروهای متعدد از این بازیکن نیز هستیم که موجب تبدیل شدن آن به یک ماشین باز رکورد دار و کم سابقه در هر دو دنیای خودرو و فوتبال شده است.

استفاده روزمره از بنتلی توسط رونالدوهمانطور که در اوایل بهمن ماه سال گذشته گفتیم، این بازیکن پرتغالی رئال مادرید در حال حاضر خودروهایی نظیر یک مرسدس بنز S65 AMG کوپه و یک رنجروور اسپرت SVR دارد و زمانی که در منچستر یونایتد بازی می‌کرد، خودرویی فراری 599 داشت که با آن تصادف کرد. قبل و بعد از این فراری هم شاهد خودروهای متعدد برای کریستیانو رونالدو من جمله رولزرویس گوست و ... بودیم، ولی از سال 2008 میلادی یک خودروی بنتلی کانتیننتال GT اسپید باقی مانده که حالا با قیمتی 94 هزار و 965 دلاری برای فروش گذاشته شده است.
براساس گفته‌ها، خودروی بفروش گذاشته شده از سال 2008 میلادی، حدود 58 هزار و 741 کیلومتر را طی کرده که برای هر سال عددی 7342 کیلومتری را نشان می‌دهد که حتی برای یک خودروی استیشن خانوادگی هم تقریباً زیاد به حساب می‌آید. در زیر کاپوت این غول مهربان هم یک پیشرانه 6 لیتری W12 قرار گرفته که می‌تواند سرعت خودرو را تا 325 کیلومتر بر ساعت بالا ببرد و شتابی صفر تا صد 4.2 ثانیه‌ای داشته باشد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید